Ciddi anlamda saç uzatma tekniği bilen

arkadaşlar yeni bir tarz arıyorum saç için ve uzatmam gerek orta boylar için hoş tarz önerisi olan ve hızlı saç uzatmayı bilen var mı

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Saçlarını ör ..Örgü saçı uzatıyor bayağı.Bunu çoğu kişi bilmez.

Ör saçlarını alış örgüye bir süre.

0|0
    0|0
    • nasıl uzatıyor

• Bende duymuştum bunu..

• merhaba kızlar benim de saç uzama ile ilgili problemlerim vardı ve acayip bir şekilde saçlarım dökülüyordu instagramda gezinirken vusla kara sarımsak seti al diye bir sayfayı buldum kara sarımsak özlü ve şampuandan oluşan bir setmiş ilk defa duydum kara sarımsağı, sarımsağın faydalarını herkesin bildiği üzre bende biliyordum fakat bu kara sarımsak bildiğimiz sarımsaktan çok çok daha faydalıymış, bende sarımsağın faydalı olduğundan yola çıkarak bu ürünü denemeye karar verdim ve almaya karar verdim ve aldım ürünü saçlarımdaki dökülme son buldu ve gerçekten saçlarım gözle görülür bir uzunluk sağladı kesinlikle bu ürünü denemelisiniz kızlar inanın pişman olmuyacağınız bir ürün 1 aylık kullanım için 3 adet şampuan +3 adet serum ve maske gönderdiler önerilen paket 1 aylık set bu da 179 tl şuanda uygun fiyatları eğer sizlerde bu ürüne ulaşmak istiyorsanız @vuslakarasarımsaksetial instagram sayfasından ulaşabilirsiniz mutlaka girin bir bakın

Erkekler Ne Diyor 2

• Her gün saçını yıkamalısın ve yıkadıktan sonra kafanı 20 dakikaya yakın bir süre aşağıya sarkıt saç diplerine kan gitsin

0|0
    0|0
  • Sadece şunu yap yıkanırken tara 1 aya farkı anlayacaksın.

0|0
    0|0
    • O yöntem saçları kırar..

Saçlarını kırmak istmiyorsan banyodayken tarama.

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben sinemaki kuru diye bir sey uygulamaya basladim.simdiye kadar 3 kere uyguladim. Haftadabir oluyor. 3 ayda 10 cme yakin uzuyormus. Deniyorum icinde dogal seyler var. Googleden bak bi

1|0
    0|0
  • saçları örerek daha hızlı uzar derler. örgü saçların kırıksız uzamasını sağlıyor kırıksız uzadığı için kesim gerektirmiyor hepsi bu :)

0|0
    0|0
  • sık sık yıka suda saça iyi geliir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...