Terazl burcu kadınıyla yengec burcu erkegi ?

Ya bır fıkrınız varsa söyler mısınız lütfen, ya da erkegın özellıklerınıde yazabılırsınız lütfeen

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• muhtemelen sorumsuz bir burcun erkegi terazi kadininin kalbinin ustunden asfaltlama araci ile gectikten sonra baslayan iliskidir. yengec erkeginin hayatini kendisine adamasindan ve evcimenliginden pek etkilenir cicim aylarinda. ama terazi kadininin belirli bir sekilde dusunmeyi surdurebilme becerisi pek bulunmamaktadir. yani ziyadesi ile yanar donerdir. bu nedenle onceki iliskisinde kirilan kalbini yapistirdiktan sonra sosyal cevrelere yeniden girmek ve hayatin tadini cikarmak ister - ki bu durumda yengec erkeginin evde basbasa kalmaya yonelik planlari "guzel" degil "bogucu" gelir terazi kadinina.

yengec erkegi pek cimri sayilmasa da terazi burcunun giysiye ve takiya yaptigi harcamalari gereksiz bulur. bu alisverislerin aslinda terazi kadininin egosunu tatmin etmek ve kendisini daha disi hissetmek icin birer ayin olduklarina kafasi basmaz.

yengec burcu erkegi spor yapmaktan, bilhassa takim sporlarindan hoslanir. ama terazi kadini bos zamanlarin daha sofistike bir sekilde harcanmasindan yanadir ve bos zamanlarini, erkegi bir topun pesinden kosacak diye yagmurun altinda bekleyerek gecirmek istemez.

cinsel yasamlarinda da zorluklarla karsilasirlar, zira terazi kadini yatakta yumusak oksayislari takdir eden bir tur degildir. yengec erkeginin yumusaklik arayisi nafile olur bu iliskide.

bu iliski ancak taraflarin ikisi de birlikte olmaya kesinkes kararli ise yurur. ancak bu iliskiyi yurutme basarisini gosteren cift sayisi dusuktur.

bu ilişkiye girmeden iyi düşünmelisiniz. tabii ki çok uğraşırsanız yürütebilirsiniz ama o kadar farklısınız ki orta noktayı bulmanız imkansız gibi bir şey.

yengeç burcu evinde oturmayı sever, siz ise mümkün olduğu kadar çok dışarı çıkmak istersiniz. siz yeni insanlarla tanışmak, yeni deneyimler edinmek isterken o bütün bunların vakit kaybı olduğunu düşünmektedir. yengeç insanının evcimenliği sizi çıldırtabilir. bir çok yengeç ev hayatının eski zamanlardaki gibi olması gerektiğine inanır. ilişkinizin başında bunu fark etmeyebilirsiniz. ikinizde sıcak bir yuva istersiniz ama siz evde arkadaşlarınızı ağırlamak istersiniz, yengeç burcu ise akrabalarını.

siz analitik, iletişimci, entelektüel hava elementisiniz, yengeç ise duygusal, romantik ve hassas su elementidir. bu kulağa hoş gibi gelse de siz yengeç burcunun sürekli değişen duygularını anlaşılmaz bulacaksınız. ancak bir balık ya da akrep burcu onun duygularını anlayacak sabır ve sezgiye sahiptir. sizin ise sabrınız ve ilginiz kısa sürede tükenecektir.

yatakta ise yengeç sizi ilgisi ve romantizmi ile şımartacaktır. başta bu harika olacaktır ama zamanla yengeç sizi sahiplenmeye kalkışacak ve kıskançlaşacaktır. her gün ne yaptığınızı detayları ile anlatmanızı bile isteyebilir. onun neden daha mantıklı olamadığını ve sizi kendi halinize bırakmadığını merak ederken, o ise sizin neden daha duygusal ve sevecen olmadığınızı merak edecektir.

0|0
    0|0
    • eğer yengeç burcuna aşıksanız umudunuzu kesmeyin, yıldız haritanızda uyumlu başka gezegenler olabilir. burçlarınız uyumlu olmasa bile unutmayın ki astroloji kader değildir. eğer birini çok seviyorsanız hiç bir engel aşılamayacak kadar büyük değildir.

bu konu hakkında 'of ki ne offf' diyorum. birincisi bu kadınlar yengeç burcu erkeğinin olmadığı her şeye sahip, bu kadınlar tamamiyle zıt özelliklere sahip :)

Erkekler Ne Diyor 4

• terazi hatunu candır ama bazı yersiz hareketleri olmuyor değil.. eğlenceli ilişki yalnız yengeç erkeği diye bahsetttiğiniz karakter tipinin sosyal yönü gelişmiş olmalı yani duygusallıktan pısırıklaşmış mıymıntı bir hale gelmemiş olmalı...

0|0
    0|0
  • Buda moda oldu artık vay arkadaş !

0|0
    0|0
  • benim burcum laaaynn

0|0
    0|0
  • ben tüm burçların özelliklerini yazıyorum

burçlara inanlar morondur !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bence ayrılın :D Şu durumda uymuyonuz

0|0
    0|0
  • Eski sevgilimle ben , ama bak eski :)

0|0
    0|0
    • Anlasamadıgınız noktalar nelerdı pekı? Yada sende en cok begendıgı sey

• Bir bakan bir daha bakiyordu bana , yanimda asagilik kompleksi gecirdi.Yanima yakisabilmek icin tarz yapmaya calisti tabi sonra bisey oldum sanip beni begenmez oldu sogudum dedi . bende ayrildim uc ay sonra geri dondu ama kabul etmedim simdide pisman ama yapacak bisey yok bakarr artik diger erkek arkadaslarimla bana :)

• Çok mükemmel .

0|0
    0|0
  • Kucuk seylerle mutlu olmam cocukluklarim hosuna gidiyordu :)

0|0
    0|0
  • Benım sevgılımde yengec.

0|0
    0|0
Yükleniyor...