Kafam çok karıştı lütfen yardım edin.. Sizce neden bu kadar değişti?

bundan tam 7 ay önce hiç aklımda olmayan insan hayatıma girmek istedi ve aynı zamanda komşuyuz. 3 ay byunca yapmadığı şey kalmadı ve beni etkilemeyi başardı sevgili olduk sürekli ciddi olduğunu ve niyetinin evlenmek olduğunu söylüyordu farkında olmadan kapıldım gittikçe bağladın deliler gibi sevdim. hergün konuşuyur mesajlaşırdık haftada 1 defa buluşur birlikte vakit geçirirdik sonra yavaş yavaş ilişkimizi yakın çevremiz duymaya başladı ve bundan rahatsız olmaya başladım bu durumu ona anlattım o da artık nişanlanalım dedi annesini gönderdi istemek için gün aldılar fakat bu gittikçe benden uzaklaşmaya başladı artık 2 günde 1 konuşur olduk her konuşmamızda soğuk davranıyor hatta tartışıp azarlıyor beni sizce neden bu kadar değişti ? böyle olacağını hiç hayal etmedim ben :(( maddi sıkıntıları da var bunun farkındayım ama ne bileyim insan bu kadarda değişmez ki. adım çıkmasın diye kendini mecbur mu hissediyor acaba nişanlanmya ne olur bir cevap verin yorumlarınızı bekliyorum herkese hayırlı akşamlar

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kaç ihtimal olabilir

-Maddi sıkıntı

-soğuma

-Ciddileşmenin getirdiği rahatlık

vs vs... Belki de asıl yüzü budur...

Eğer maddi sıkıntısı varsa soğuk gibi görünmesi normal, çünkü şu an oraya yoğunlaşmış durumda...

Soğuma varsa uzaklaşıyor demektir senden ama zannetmiyorum

Ciddileşmenin getirdiği rahatlık varsa burada soguma olmasından ziyade artık daha da saf tavırlar sergiliyor demektir, yani normal saf benliği diyebiliriz.. Herşey dozunda...

Ayrımı iyi yap.

0|0
    0|0
    • sürekli dır dır eden bir tipte değilim her sorununda tamam herşey güzel olacak atlatıcaz vs gibi şeyler diyorum üstüne gitmiyorum offff

• Mesele onun sıkıntısı o zaman sen değilsin, gelir sana patlar gelir sana aşk ilan eder, insan en sevdiği kişiye herş haliyle olur

• teşekkür ederim cevap verdiğiniz için

Erkekler Ne Diyor 5

• Para yoksa huzur da yok karşındaki kişiye sunabileceğin bir hayat da yok o yüzden bu çok kafasını kurcalıyor olabilir.

0|0
    0|0
  • Aklında takılan bişe olabilir belki evlenmek için kendini yeterli göremeyip stres yapıyorsa ya da aranızda ki bag aşk bitiyor ya da o kişi başkasından etkilenmiş se bunu anca onunla konuşup çöze bilirsin belki 1 kaçgün ayrılık düşünmelisiniz ilişkinizi nasıl ve nereye gittigini

0|0
    0|0
  • Bence seni elde ettiğini(çantada keklik) sanıyor buna da izin veren sn olmuşsun hani fazla naz aşık usandırır derlerya sen hiç naz yapmamışsın biraz naza çek bakalım bak nasıl dize gelir eger hala sorun varsa akıllı bir konuşma(cesurca) işe yarar selamalar

0|0
    0|0
    • yani biraz umursamaz mı olayım diyosunuz ? bu arada teşekkürler..

• nişanı boz gitsin bea :d

0|0
    0|0
  • Aynı ben haa! Esra senmisin?

0|0
    0|0
    • anlamadım ? ben esra değilim

• Ozaman gelecek kaygısı yaşıyor ya da kendini sana layık görmeyip ileride beni aldatır gibi düşüncelerede kapılmış olabilir..

Kızlar Ne Diyor 3

• Erkekler parasal konuda rahatsızlık çektikleri zaman çok normal olmazlar.

Bence parasal sorunlarını atlatmasını bekle hala o tavırlarına devam ediyorsa ciddi bir şekilde bu konuyu masaya yatır.

0|0
    0|0
    • parasal durumlarını sürekli anlatıyor bana ama ben sürekli destek çıkmaya çalışıyorum yani onu sıkboğazda etmiyorum ne yapıcam hiç anlamıyorum çok kötüyüm

• teşekkür ederim zaman ayırıp cevap verdiğin için..

• Rica ederim ne demek, umarım her şey iyi olur.

• Artik ciddilestiginiz icin nasil olsa kiz benim diye tinlamiyor seni -,-

0|0
    0|0
  • bir erkekte maddi sıkıntı varsa uzaklaşıyo tecrübeyle sabit.

0|0
    0|0
Yükleniyor...