Hayalinizdeki kadın tipi nasıl? Samimi cevap istiyorum..

hayalinizdeki kız tipi mesela evlenmek istediğiniz kızın görüntsü illa ki sevdiğimle diceksiniz ama soyut düşünün yani olsa kendiniz tasarlasanız görüntüsünü nasıl istersiniz ?

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• 1.60 boyunda minyon ince belli küçük göğüslü...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• açık kahve saçlar, bem beyaz bir yüz, 165 boy , 50kilo, kahve gözlü masum bakışlı beyaz tenli, çok mızmızlanmayan sadık uzun saçlı ama kesinlikle karakter sahibi dürüs bir kız.

0|0
    0|0
    • çok iyi :)) tesekkur :)

• yo tanışmak gibi bir amaç yok bende sadece bikaç şeyi merak ediyorum o yüzden üye olmak zorunda kaldım :)) ama cevap ıcın sagol :)

• asılmaya çalıştığımı inkar etmiycem nede olsa hayallerimdeki kızın vücut bulmuş halisin. isteyenin ir yüzü vermeyenin iki yüzü karadır :) . önemli değil

• Hayal kurmuyorum da kısa boylu, beyaz tenli ve yuvarlak yüzlü kızları beğenirim.

0|0
    0|0
  • açık kahve saçlar, bem beyaz bir yüz, 165 boy , 50kilo, kahve gözlü masum bakışlı beyaz tenli, çok mızmızlanmayan sadık uzun saçlı ama kesinlikle karakter sahibi dürüs bir kız.

0|0
    0|0
  • senin gibi değil merak etme

0|0
    0|0
    • sen benim görünüşüm biliyormusun :) hayır :) ama sagol :)

• görünüşünden bahseden kim

• hımm soru sordum diye galiba evet aslında bende soru sormama ragmen burdakı soru soran erkekler ıtıcı gelıyor dogru haklısın :) sadece merak etiği bir takım şeyler var o kadar yani gezindiği yok açıklama yapmama gerek aslında neyse ama sonuc olarak haklısın :)

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...