Sorum eski sevgilimle ilgili

sevgilim benden önce bir kızla çıkıyodu sonra ayrıldılar biz de o sırada tanışmıştık falan çıkmaya başladık sonra onun ailevi nedenlerinden dolayı ayrılmak zorunda kaldık 2 ay sonra benden önce çıktığı kızla tekrar çıkmaya başlamış bunlar çıkarken aynı zamanda biz de konuşuyoduk bana işte beni hala sevdiğini ve unutamadığını aklının sürekli bende olduğunu onu sevmediğini ama kızın onu çok sevdiğini bu yüzden ayrılamadığını kızın biraz hata yapmasını beklediğini ondan sonra ayrılacağını söyledi inanmadım böyle konuşurken kız ona soğuk davranıyomuş falan bana kıza ulaşamadığını ulaştığı zaman ayrılacağını söyledi bu sırarlarda kızın başına bir olay gelmiş bunu şimdi söylemek istemiyorum her neyse çocuk bana anlattı böyle böyle olmuş işte bunun üstüne o benden ayrılana kadar ondan ayrılamam falan dedi , 2 ay sonra ayrılmışlar tekrar bana mesaj attı işte ayrıldık 2 ay önce falan diye konuşmaya başladı sürekli eski olayları hatırlatıp duruyo bak ben unutmadım şeklinde ben de haa öyle miymiş hiç hatırlamıyorum falan diye geçiştiriyorum sürekli iltifatlarda bulunuyo ben tersliyorum falan, sorum şu şimdi bu çocuk gerçekten beni seviyo mu yoksa boşta kalmak istemediği için mi böyle yapıyo ?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• aklının sürekli bende olduğunu onu sevmediğini ama kızın onu çok sevdiğini bu yüzden ayrılamadığını kızın biraz hata yapmasını beklediğini ondan sonra ayrılacağını söyledi

Yazının tamamını okudum fakat buradan sonra benim bataryam hata verdi...

-Kız onu seviyordur tamam da

-Ne demek ayrılamam ve hata yapmasını bekliyorum demek?

-Ve aklı nasıl oluyorda sende, bu sensizliğe nasıl dayanıyor nasıl yerine onu koyuyor?

Bu kişinin dengesi filan yok, sana hayrı dokunmaz emin ol... Sevgilisine hayrı dokunmamış dokunmuyor da şu an sana hiç hayrı dokunmaz..

Dipnot: Kızın başına her ne gelirse gelsin, insanlık namına yanında bulunur ama ötesi olmaz.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• Sen onun icin bir back upsin :) (yedekte tutmus anlayacagin) git sana gercekten deger veren birini bul veya yalniz takil o kisi gelene kadar

0|0
    0|0
  • sallıyor bence : (

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...