Doğru bayan kaşı ?????

Kuaför kaşlarımın ayrık olup kötü olduğunu ,doğru kaşın birbirine yakın olması gerektiğini söyledi kaşlarımın arasındaki mesafe 2 parmak çevremdeki çoğu kişide kaş şeklimi beğenir kimse şuana kadar ayrık kaşlısın demedi bence birbirine yakın kaş daha kötü duruyor link

link

angelina jolie mükemmel bir kadın ve onunda kaşları ayrık link

benimse kaşlarım şu resimdeki kaşlara benziyor iki kaşımın arasındaki mesafe 2 parmak link 2 parmak çokmu ya da doğru olan güzel olan ne ?

Güncellemeler:
kaşlarımın şekli nasıl ne yapmam gerekir?
?

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Hayatım , kuaför bu işin tek uzmanı değil , uzman olsa bile ,sen mutluysan sakın onu kafana takma.Benden sana uyarı , eğer bir kez kafana takarsan , kompleks haline gelir. Bana birisi bacakların ayrık demişti , ben de o günden beri kafama takıyorum, ama diğer insanlar çok güzel durduğunu söylüyor. Hiç mi hiç kafana takma, ayrık da güzeldir, yakın da. Yeter ki temiz olsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• o kadın bu kadın belii olmaz yüz yapın sacın başın topluca bakman lazım yani sana yakışıyorsa sorun yoktur bence

0|0
    0|0
  • link bayan kaşı böyle olur

0|0
    0|1
  • angelina jolie kaşları hiç güzel değil. en güzeli ilk verdiğin linkteki

0|0
    1|0
  • bu linltekiler insansa ben hayvan olmayı böcek adayı bile olamam

0|0
    0|0
    • niye?

• nedemek rica ederim sonuçta bu fotodan bu kadar çıkıyo:))

• :D

• sasha grey kaşları son gunlerde cok cekici geliyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• sen kendi kaşlarının fotosunu gösterseydin ya

mesele ayrık kaş değil

yüz şekli, göz şekli falan filan

ayrık kaş her yüzde güzel durmayabilir

0|0
    0|0
    • LÜTTEN GÜNCELLEME YAPMA ARTIK

kaşların düzgün boş ver kuaförü

yalnız daha fazla inceltme

• tamam yapmıycam sağol yorumun için

• belki de sana yakışmıyodur...ayrıca o gösterdiğin ilk iki kadın da çok güzel hani laf söyletmem..saygılar afgfd

0|0
    0|0
  • Doğru kaş ayrık - yakın değil, yüzüne yakışandır. Benim kaşlarımda ayrık ama memnunum.

0|0
    0|0
  • yalnız angelina jolie nin kaşları orjinal değil boyama

0|0
    0|0
  • kendine nasıl yakıstırıyorsan öyle takıl

0|0
    0|0
  • Benim de 2 parmak, suratıma gidiyor. Kuaförü çok takma sanki o konuda uzman da sana akıl veriyor :D Suratına gidiyorsa eğer sorun yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...