İstemsizce onu düşünmek?

Herkese merhaba,arkadaşlar bir kız var 3 gün önce tanıştım resim kursundan kızdan gözümü alamıyorum ders sırasında molalarda falan onunda bakışalrını yakalıyorum arada bir dün gece facebook tan ekledim konuşttuk biraz sonra saçlarını yapacağını söyledi ve çıktı arkadaşlar benim sorum işte burada başlıyor o kızı sürekli düşünüyorum aklımdan çıkmıyor düşünmemeye çalışıyorum ama aklıma giriyor aşıkmı oldum yoksa hoşlantımı bilmiyorum

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bu 4 ay sürüyosa aşktır zamana bırak bakalım devam edicekmi devam ederse kendine güveniyosan açıl kıza bakalım :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben istemsizce 3 yildir dusunuyom :((

0|0
    0|0
    • konuşmadınmı hiç

• sen onu düşünüyosun oda seni diye birşey yok inanma öyle şeylere

• Haklisin..

• Ateş bacayı sarmış mı nee :))

0|0
    0|0
    • bilmiyorum kafam karışık daha önce çok acı çektim aynı şeylerin olmasını istemiyorum birde sen kızsın anlarsın konuşuyoduk dün sorular soruyodum onu tanımak için sonra dediki saçımı yapma gerek sonra konuşsak? yazdı şimdi ilk mesajı benmi atsam tekrar?

• fikrin için çok sağol artık yarın bayram mesajı atarım :D

• Rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 1

• hoşlanıyosun kardes istemsizce onu düşünüyorsan oda seni düşünüyordur biyerden okumuşdum bunu

1|0
    0|0
    • oda beni düşünüyosa mesaj atması lazım değilmi :D

• bende çekiniyorum birdaha aynı şeyi yaparsa yüzüm olmaz mesaj atmaya olmadı yarın bayram mesajı atıcam :D

Yükleniyor...