Içi nasıl başkasını alırr lütfenn cevaplasın herkesss??

arkiler benim eski sevgilim evlendi ayrılmıştık falan filan derken evlendikten sonra da hep mesajlar atıyodu unutamıyorm falan filan tabi ben yüz vermiyodum konuşmuyodm ama bir gün çok yalvardı ve akşam üzeri buluştuk. konuştuk öpüştük. benim ilk öpüştüğüm erkek oydu hatta tek erkek o ayrıldktan sonra da kimseyle olmadım. neyse ben zaten bir tek onu sevdiğim için öpüştüm sorun yok ama o evli karısını seviyorsa eğer nasıl içi bunu kabul etti beni nasıl öpebildi vicdanı hiç mi sızlamadı? karısı kuzeni bu arada akraba evliliği.

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• unut onu... basina bela alma.. bir kac ay sonra sana gelip ben ayrilmak istiyorum karimdan falan der sakin inanma... bölye birsey zaten hic olmicak...sanada yazik zamanini öyle seylere harcama

1|0
    0|0
    • haklısın canım saol bu güzel yorumun için. ama o hayatımda değil zaten muhabbet etmiyoruz o arada mesaj atar o günde buluşalım die attı çok yalvardı bende kabul ettim akşam buluştuk sonrasında konuşmadım o yine buluşmak istedi ama konuşmadım daha

• hayiiiir beni sakin yanlis anlama :-) insanlarla dalga gecmek tarzim asla degildir.. yani demek istedigim en azindan gittin o bulusmaya veşu anne istedigini biliyorsun... eger gitmeseydin bugün kendine hala sorardim gidiimmi yanina gittmiimi falan filan iste

• evet çok haklısın en azından gittim ve ne istediğimi biliyorum artık. gitmeseydim hep içimde kalıcaktı. özlicektim keşke bir kere olsun gidip son defa konuşup sarılabilseydim dicektim ama buna gerek kalmadı. önemli olan bunu alışkanlık haline getirmemek

Erkekler Ne Diyor 9

• Eğer kadın adama düzgünce sahip çıkıp ona düzgünce kadılık ediyosa adamın karaktersizliğidir. ama kadın bunu yapmıyosa adama hak veririm ben.

1|0
    0|0
  • sende öpmesine izin verdin ne ala memleket ya

2|0
    0|0
  • karaktersizmiş, seni kullanıyor bence

1|0
    0|0
  • Böyle birinde vicdan ne arar yav?Sorduğun soruya bak.Böylesi kimi bulursa onla yatar kalkar.

1|0
    0|0
  • zorunlu bir evlilik oldugunu düşünüyorumm

1|0
    0|0
    • bende öyle duydum halası zorla oldu demişti ama bilmiyorum kafasına tüfek mi dayadılar ki illaki vardı bişey

• eğer zorunlu evlilik ise ne olur? sevemez mi

• sevmek kalp işi olduguna göre kalbe kilit vurulabilirmi? Sizi hala seviyor olsa bile zorunlu oldugu mecbur oldugu şeyler var gibi gözünküyor..

• Opustun icin kaldirdi onun ki neden kaldırmasın

0|0
    0|0
    • benim hayatımda başkası yok ki başkasıyla da öpüşmedim ama onun geride bir karısı varr ona ihanet etti

• Senle ihanet etti demi

• evet amaa onun karısı sonuçtaa benim içim sızlamasa da onun sızlaması gerekmez mi

• peki sen onun evli olduğunu bile bile hiç mi için sızlamadı onunla öpüşürken

1|0
    0|0
    • benim sızlamadı çünkü benim hayatımda biri yok bekarım onun karısını ben düşüncek değilim yaa kendi içi sızlamadı mı evli olan o

• diyelim ki seni hala unutamamış seni hala seviyor varsayalım o zaman ne yapacaksın peki

• hiçbir şey yapmıycam. sadece merak ettim niye benimle uğraşıyor die

• tamam işte kenarda sende varsn...bence başka birni bul ;)=

1|0
    0|0
  • hiç akıllı kız yokmu burda işlerine gelince akıllı işlerine gelince saf olurlar gerçide.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• "onu sevdigim icin öpüstüm sorun yok" mu? Sana sormali baskasiyla evli bir insan ile öpüsmeye senin icin nasil atti? Hadi o serefsiz, sen nesin? Dilerim seninde basina gelir ayni sey.

1|0
    0|0
    • yani sorun yok derken şunu kastediyorum ben onu seviyorum hayatımda başkası yoktu öpüştüm ama onun hayatında başkası var karısı var bu ihaneti ona nasıl yaptıı

• Eger o erkek adam olsaydi ve seni sevseydi seninle evlenirdi NE OLURSA OLSUN . Evlendimi, artik bilet kesilir sende muhattabini kesecektin . O ne kadar suclu ise sende o kadar suclusun . Sen o kadini olmasada kendini düsünerekten reddetmeliydin .

• herşey nasip kısmet bu hayatta. ne olursa olsun seni alırdı dıye olmuyo. ailesinin tek çocuğu onları da silemezdi. tabiki evlenmesine hak vermiyorum beni sevse mücadele ederdi ama.. onunla muhattap olmuyorum zaten. ıkı senedır evlı bana sureklı mesaj atmasına rağmen sadece bir kere kabul edip buluştum o da çok özlemiştim daha da buluşmadm ztn

• evli adamla buluşup öpüşmüşsün sorun yok diyen beyninde asıl sorun.midesiz pislik.senle görüşmeye gelen evli adamın da aq.ben gidiyorum.

0|0
    1|0
    • görüşmeye gelen adam bana çok yalvardı görüşelim diyee bende gittim.. yani sorun yok derken şunu kastediyorum ben onu seviyorum hayatımda başkası yoktu öpüştüm ama onun hayatında başkası var karısı var bu ihaneti ona nasıl yaptıı

• zamanla yatarsın da böyle böyle başlar sonra bakmışsın metres olmuşsun.hayırlısı be gülüm.

• yok yaa daha nelerr. yatsam yatardım şimdiye kdr. o iki yıldır evlii ve ben bu süre içinde sadece bir akşam kabul edip buluştum hep başkalarını düşüncek değiliz yaa bizimde mutluluğmz önemlii özlemiştim hasret giderdik ne var bunda

• kızım evli oldugunu bildigin halde seni öpmesine nasıl izin verdin ya

0|0
    0|0
    • ne bilim yaa çok özlemiştimm bende anlamadım öptüm

• yanlış oldugunun farkındayım ama engel olamadım açıkçası pişmanda değilim

• pisman degilsen söylenecek cok bise yok ozmn.o senin vicdanına kalms bise

Yükleniyor...