Evleneceğiniz kadın 1 gün önce cinsel istismara uğrasa...

bakın bu sorunun amacı eşinizin ve ailenizin önemini belirtmektir . art niyet ve başka amacı yoktur . soru şudur ki

sevdiğiniz kadın evlenmeden 1 gün önce tecavüze uğrarsa . ne yapardınız adam gibi evlenirmiydiniz yoksa birakip gidermiydiniz aileniz istemiyor ögrenmiş durumu yapacagınız hareket ne olurdu ?

sorunun tek amaci vardir oda kadin ve bayanlarin önemini belirtmektir .

• Ben Bırakırdım Ailemin Sözüne Bakardım
    11% (1)20% (1)14% (2)Oy Ver
  • Hayır Bırakmazdım Sonuna Kadar Giderdim
    89% (8)80% (4)86% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Ve Ben Olsaydım Eğer Allah KİMSEYE YAŞATMASIN . KIZ ARKADAŞIMI ALIP YURT DIŞINA GİDİP EVLENİRDİM .

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Vayyyy be :D

0|1
    0|0
  • Allah korusun bir kötü oldumya

0|1
    0|0
  • kadının tüm dengesini altüst edebilir önce onun ne düşündüğü önemli.

0|1
    0|0
  • Öyle bir şey yaşasaydım Allah korusun evlenmezdim sanırsan çok ağır bir durum eşim olacak adamın ne düşündüğünü o an icrak edemeyebilirdim

0|0
    0|0
    • sevdiğini söylüyor seni bırakmıyacagını söylüyor . güveniyorsan ona bence evlenirdin yani .

• ama açıkcası etkilenirdim bu durumdan atlatması zor bir durum istediği kadar sevsin iki tarafında bu konuda sabıra ihtiyacı var

• yurt dışına niye gidiyoruz yurt içinde evlenemiyor muyuz

1|0
    0|0
  • neden utanması gereken kadın oluyor tecavüz eden adama tepki göstermemiz gerekmiyor mu bırakın şu kafayı artık

şahsen ben böyle bir durum yaşasaydım o adamın hakettiği cezayı almasını sağlar ve yoluma devam ederdim evleneceğim adamın da bana sahip çıkmasını ve yanımda olmasını beklerdim eğer bu durumdan dolayı bana sırt çeviriyorsa zaten vaktimi boşa harcamışım eğer böyle olmayacaksa hayat arkadaşı olmanın ne anlamı var

1|0
    0|1
    • kadın niye utansın bir erkeğe karşı koyabilicek güçtemidir bir kadın önce bunu sorayım . ?

Erkekler Ne Diyor 6

• Kimden gelirse gelsin, hayatta tek affedemeyeceğim davranış ihanettir. Ortada bana veya sevgimize ihanet olarak adlandırılabilecek bir şey yoksa vazgeçmem. Tecavüz onun elinde olan bir şey değil. Aslında biraz da benim ve ailesinin sorumluluğuna girecek bir durumdur. Zira, bilmediği ıssız bir sokağa mı gitmesi gerekti, tanımadığı yollarda önünü birileri mi kesti belli değil. Tamamen o an bulunduğu yerin buna müsait oluşu ve böyle riskin olduğu bir yerde onu yalnız bırakmış olmamızda bunun nedeni olabilir. Eğer onu bu durumda yalnız bırakacak olursam, her beni hatırladığında o tecavüz anını da hatırlayıp kahrolacaktır. Kendini soysuz sopsuz bir adamın kirletmiş olduğu biri gibi düşünecektir. Bu durumda hiç affetmeyecek olduğum davranış olan ihaneti ben yapmış olurum.

Tecavüz sonrası, bana karşı olan sahiplenme ve özellikle aidiyet duygusu da zedelenmiş olacaktır. Kendisini bana ait hissetmekte zorlandığı bu tarz anlarda aksine hiç olmadığı kadar yakınında olmam gerekir.

0|1
    0|0
  • Onu gerçekten çok seviyorsam, ona içtenlikle bağlıysam onunla evlenirim. Çünkü evlilik kızlık bozmaktan ibaret değil. Mutlu bir hayat ve bağlılıktır. Bir tecavüz bu bağlılığı bozamaz!

3|1
    0|0
  • Evlenirdim tabi ama tecavüzcüye allah kolaylık versin o satten sonra :))

0|1
    0|0
    • baba sende kafasını kopartmaya giderdin demi ? :)

• Yok kafa koparmak yok asla o ne öyle ailesi dururken koruyamayacağı :D

Sadece psikoloji nasıl bozulur öğretirdim ensesinde bir nefes bir korku ;)

• Yurt dışına neden gideyim ,evlenirim. bu olay ayrılmak için bir neden olamaz

0|0
    0|0
    • kadın o muitte rahatsız olcak yani kargaşa olucagına . bence yurt dışı

• kim rahatsız edecek amk koyarım rahatsız edecek olanın ben varken kimse rahatsız edemez ama o ister ise uzaya da gideriz

• Ben Bırakırdım Ailemin Sözüne Bakardım

0|0
    0|2
  • homoseksüelim lakin karımda olsa partnerimde olsa ben onu cinsel organı için sevmiezdim onu sevdiğim içinseverdim.

0|2
    0|0
    • Erkek arkadaşını bir kadin tecavüz etse naparsin :D :D

• Gıcıklık Yapma burda :D kafanı kırcam .

• :D

Yükleniyor...