Sizce ben bunu hakettim mi?

birini çok sevdim hergün telefonda konuştuk bana beni sevdiğini hiç bırakmıcağını söyledi farklı şehirlerdeydik ama onun sesi bana huzur veriyodu sonra beni bıraktı tam onu unuttum geri döndü bende ona güvenemedim ama yine sevdim affettim beni hiç bırakmadığını söyledi sadece sıkılmış ara vermiş öyle söyledi aradan 3 hafta geçti ben uzak olduğu için sürekli konuşmak istedim ama o sıkıya gelemediğini söyleyip ayrıldı yine teyzesinin yanına gitmişti kadın doldurmuş demekki kadın telefonu aldı olmayacak duaya amin demeyin o yoluna sen yoluna dedi nefesim kesildi sanki kadın anlatıyo ben ağlıyorum hakettim mi sizce?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Farklı şehirlerde yaşıyorsanız, birbirinizi gerçek hayatta görmediyseniz ve sadece telefonda konuşuyorsanız bunun aşk, sevgi olduğunu söylemeyin. O sadece senden hoşlanmış fakat sevdim diye abartıyor.

0|0
    0|0
    • gerçek hayatta görmedik 4 yıl öğretmenlik okuyacakmış ondan ayrıldı benden ailesi istemiyo onun bir kızla çıkmasını yarın bayram arasam sadece sesini duysam kötü mü olur

• tamam düzelmesin ama onu görmek istiyorm kimin için ağlamışm kimin için uykumdan olmuşum bilmek istiyorm

• Öyleyse git.

Erkekler Ne Diyor 3

• Hak etmemişsende yaşaman gerekiyorsa yaşıcaksın üzülme yoluna devam et daha iyileri çıkar karşına

1|0
    0|0
    • ben onu sadece sevmek istiyorm kimseyi onun gibi sevemem

• seversin merak etme onu unutturcak birileri karşına illaki çıkar

• olabilir ama ben hayallerimi yıkmak istemiyorm

• Geri döndükten sonra tekrar kabul ettiğin için hak ettin demek ki. Niye insanlar hep eski denenle tekrar denemeye karar verir anlamam. Bir şeyler yolunda değilmiş ki eski olmuş, tekrar etmeye ne gerek var.

0|0
    0|0
    • ama özür diledi bir daha bırakmıcam dedi yine bıraktı çok değişken burcu başak

• bana göre öyle (:

• Bir süre sonra bu konuştuklarını tekrar hatırlamaya çalışır mısın? Bakalım söylediklerine gülmeyecek misin. Ben hiç bir insana bu kadar tapmam, bağlanmam, arzulamam. 40 yıllık evlilikler bile bitiyorken sevgililerin ayrılmasına ne kalmış.

• Kimse haketmez, yaşıycağın varmış boşver.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Herkes hakettiğini yaşamıyor ki.Şu an bizde çok iyiyiz hergün konuşuyoruz ama ne olacağını bilemeyiz.Olmuşa çare yok bence çekeceksin birsüre.

0|0
    0|0
    • ama çok üzülüyorum onun yaşadığı şehre gitmeyi düşünüyorm doqru mu sence uzaklıqı bahane etti çnkü

• Tamam canım benim o zaman üzme kendini bir yolu bulunur inşallah :)

• inş :)

Yükleniyor...