Vücudum armut tipi ne tür egzersizler yapmam lazım?

Ben önceden 73 kiloydum diet yaparak kilo verdim ama vucudum tam sıkılaşmadı Şu an boyum 168 kilom 47 ama vucudum armut tipi ne tür egzersizler yapmam lazım bildiğiniz var mı

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

• Çok zayıfsın yapma böyle şeyler 5-7 kilo felan daha alsan iyi olur.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• o boya o kilo ile kemik torbası olmuşsundur sen.

kilo al

1|0
    0|0
    • 47 gibi göstermiyorum benden 5 kilo fazla olan arkadaşlarım daha zayıf duruyor

• Birazda kaslarini gelistir zaten zayifsin vucudun sikilasir...kadandada o kadar buyutme kilolu degilsin zatrn onemli olan kilo vermek bir ay adam akilli beslen agirlik falan calis gercekten buyuk fark olur

0|0
    0|0
  • çok kilo vermişin 50 yap bence. egzersiz olarak ftnis yapabilirsin

0|0
    0|0
  • armut tipi derken?

0|0
    0|0
  • nasıl verdin ya o kadar kiloyu biraz bahsedermisin ? Ciddiyim lütfen

0|0
    0|0
    • Eskiden çok fazla yiyordum ben 3 tabak makarna bide yanında ekmek yiyordum Hahaha çok fazla cips yiyordum günde 3 paket falan sabah kahvaltıda döner yiyordum bunlar sadece 1 günlük yemek ihtiyacımdı sonra ekmeği cipsi çikolatayı falan biraktim yediğim yemekleri yavaş yavaş azalttım mesela 3 tabaktan 2 tabağa daha sonra 1 tabağa doğru azalttım şu an kahvaltıda sadece 1 tane yumurta yiyorum yağ ve tuz kullanmıyorum 2 yıl uğraştım ama çok sabır gerekiyor

• ben 15 kilo vermiştim bir bıraktım 20 kilo aldım zararlı çıktım yani :D çok zor iş

• Evet bide öyle bir kötü tarafı var çok hızlı kilo alabiliriz

Kızlar Ne Diyor 7

• Çok fazla kilo vermişsin ama biraz kilo al.

0|0
    0|0
    • 36 bedenim ama sadece kilo olarak az görünüş öyle değil

• 1.71 im 70 kiloyum ah 47 olsam ya hayal gibi ... 30 kilo verdim 70 e düştüm . 47 ye nasıl düştün nolur sırrını paylaş . bisiklet baseni öldürür ..

0|0
    0|0
  • Armut tipi nasıl oluyor bu arada çok zayıfsın

0|0
    0|0
  • şimdi de çok zayıfsın. bir ortasını bulamadın mı naptın

0|0
    0|0
  • 47 kilo az 5 kg al

0|0
    0|0
  • Basen popo felan varsa taekwondoya git benle çok dalga geçiyodular armut tipliyim diye yavaş yavaş eriyo :) Taekwondo iyiiiidirrrr

0|0
    0|0
  • zayiflarken spor yapmadinmi?

0|0
    0|0
    • Hayır yeni yeni başladım

• ozaman cok zor ya kilo verirken yapsaydin spor böyle bir sorunla karsilasmiayacaktin en iyisi bir uzmana danismak

Yükleniyor...