İş Arkadaşlarınızla şakalaşır mısınız?

Arkadaşlar İş yerinde iş arkadaşlarınızla şakalaşır mısınız ? Mesela öğle aralarında vb. saatlerde?

Ben bir robocop gibiyim. Asla gülmüyorum ve iş haricinde kimseyle konuşmuyorum. Bana şaka yapılsa bile ciddiyetimi bozmuyorum. Örneğin Patronum el yazımı beğenmedi ve "sen doktorluk yaptın mı daha önce" diye sordu. Hiçbir şekilde gülmeden "hayır yapmadım" dedim.

Beni çağırmadıkları sürece asla odamdan çıkmıyorum. Aşağıda gülüşmeler vs. duymama rağmen...

Yemeklerde ise önüme bakıyorum asla konuşmuyorum. Yemeği yiyip hemen kalkıp odama gidiyorum.

Sosyal hayatımda da böyleyim. Mesela lisede iken arkadaşlarım plan yaparlardı şuraya gidicez şöyle yapıcaz diye.. Beni davet etmekdikleri için gitmezdim ancak ben de gelicem felan da demezdim..

Bir yerlerde yanlış mı yapıyorum ?

Güncellemeler:
Ben herkese karşı böyleyim..

Yani bana güleryüzle yaklaşan kişiye bile..

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• biraz gevsemen lazım tamam ciddiyet iyidir de yerine göre ben de herkesle samimi olmam ama samimi olduklarıma da robot gibi davranmam

0|0
    0|0
    • böyle biri için ne düşünür insanlar ?

• anladım şimdi.. İlkokul ortaokul lise üniversite iş hayatı hep yalnız canıma tak etti gibi ...

• biraz güleryüzlü sıcakkanlı olmayı dene gerci alışkanlıklar kolay degişmez ama ben patronun olsam espri yaptıgıma yapacagıma pişman olurdum

Kızlar Ne Diyor 2

• İş ortamında resmi durman olması gereken. Pozisyonuna bağlı gerçi, laçkalaşırsan ciddiyetini kaybedersin. Altındakiler seni görünce senden korkmalı. Enseye şaplak olmamalı. Lakin sosyal ortamında bu kadar olmamalısın. Samimiyet olabilir ama iş hayatında bu olmamalı.

0|0
    0|0
  • Aslında hatayı en başında bunları yaparak yapmışsın.

0|0
    0|0
    • Nasıl yani ? Böyle biri için ne düşünürsün ?

• Anlamayacak bişey yok. Dediğim gibi

Erkekler Ne Diyor 4

• yüzsüz olma yeter

sert duruyosan karizman varsa kurtarır yoksa zorlama

0|0
    0|0
    • karizmam var mı bilmiyorum.. Kemik gözlükleri olan bir mühendisim ben..

• bikaç kişiyle takıl işte

bigün yardıma ihtiyacın olursa kıme gidersın

• gidecek kimsem yok yıllardır. Her işimi kendim çözmeye çalışıyorum...

• yanlış yapmıyorsun sadece öküzsün o kadar...

0|0
    0|0
    • O ne demek?

• sözlüğe bak, herşeyi de bizden bekleme

• arada bir şakalaşma olur

0|0
    0|0
  • samımı oluncak insan var olunmıcak insan var

herkesle laubalı olunmaz zaten

bikaç arkadaşınla iyi anlaşırsın onlar yeter

0|0
    0|0