Beni en yakın arkadaşımla aldattı. Şimdi ne yapmam gerekli?

benim bir 6 senelik bir ilişkim vardı o beni en yakın arkadaşımla aldattı sonra biri çıktı ve onu unutturdu birbirimizi çok sevdik ilerisini düşünüyorduk 3 ayımız cidden harikaydı ama aylardan haziran senden soğudum dedi neden dedi bilmiyorum dedi süre istedi verdim geri döndü olmadı gene ayrıldık bir bayram arifesinde olmuyor dedi sorna gene barıştık sonra bana kilo ver dedi sözler verdi bana evlenecez söz takacaz vs vs diye gene bayram arifesi ve biz gene ayrıldık sonra gene aynı arkadaşlarımla gezmeye çıktım geçen bayramın tıpkısının aynısı ne yapmaya çalışıyor anlamadım yuvarlak cevap vermiş çevresine ne bitti diye bilmiş nede bitmedi ama çok kızıyorum beni yüz üstü bıraktı önce umut ve ümit verip sonra bitti dedi annesi ben çok seviyor ona çok kızdı ve benim yanımda onunla evlenme mi çok istiyordu şimdi zaman bıraktım ve elimi eteğimi çektim faceden engelledim telefonunu sildim şimdi daha güçlü olma zamanı elbet geri dönecek...

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• bak kardeşim senin anlatıgın olay sanki benim hayat hikayem sana söyle söyliyim o kız seni sevmiyo ama senide elinde tutmak istiyo tamin etigim kadarıyla sen onu seviyosun ve ailesinin gözüne girdiğin için seni bırakmak istemiyo bide sen ona iyi davranıyosun dier erkeklerde sende olan sevgiyi bulamıyo o yüzden durmadan geri dönüyo kardesim sana sunu diyim bu devirde sevdigini değil seni seveni alacaksın en iyisini yapmıssın facede falan silerek sakın sakında arama arasa açma diyicemde açarsın çünkü sevmissin belli soguk davran ona senin degerini anlıyacaktır ama bence ilerisini düsünme seni bu gün bıraktıysa yarın gene bırakır sen acı cekersin sil gitsin onu kafandan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İnşallah döner ama hep şöyle düşünürüm sevse gidermiydi kimsenin seni üzmesine izin verme sen değerli bir varlıksın zaten bir yıkım yaşamışsın aynısını yaşatmasına izin verme kimsenin ...

Kimse vaz geçilmez değil neticede

0|0
    0|0
  • kanka gez toz, eğlen coş kızlar boş. ne takıyosun ki be, sana kız mı yok.

1|0
    0|0
  • of uğraşmayın şöle şeylerle ya yol verin gitsin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• 1 olur 2 olur senin kız arkadaşın alışkanlık yapmış bu sefer de gelirse sen ayrıl soğudum de kaçan kovalanır.

0|0
    0|0
  • yav bunu konuştuk senle bırak şu kızın yakasını ve erkek gibi davran lütfen...

0|0
    0|0
Yükleniyor...