10 gün sonra evleneceğiz ama bana tam olarak güvenemiyor, güvenini kazanmak istiyorum ne yapmalıyım ?

erkek arkadaşımla 4 ay önce tanıştığımda ona karşı hoşlantım pek yoktu, hayattan ümidimi kesmiş, ilişki istemiyor vaziyetteydim. ciddi düşünmediğimi söylemiştim ona konuşmaya başladıgımızda, söylediklerimle gözlerimin farklı seyler anlattıgını söyledi. ilgi gösteriyordu. zamanla hoşlanmaya başladm, sonra sevdim. ciddiyete bindi ilişkimiz. ama onu, zamanında samimi oldugum kız arkadaşıma anlatırdım ciddiyetten önce. sonra özelimizi kimseye anlatmadım, her şey aramızdaydı. ama eski anlattıklarımdan dolayı kız arkadaşımın onunla ilgili bir mesaj atmasından korktuğum için mesajları gizliyordm erkek arkadaşımdan. o da sonra benim bir şeyler gizlediğimi farketti ben de gereksz yere yalan söyledim güvenini zedeledim. ama Allah biliyor ki ne bir ihanet ne bir erkek meselesi, böyle ciddi problemlerimiz olmadı benim yanlış arkadaşlarımın mesajlarını sırf 'o' üzülmesin zamanında bir şeyler anlattgm için hakkında konuşuluyo diye gizlemem dışında. zaten bana değiştin artk hiç paylaşmıyorsun' diye şikayetlenen herkesten ilişkimi kestim onunla huzurlu bir hayat için. ama ona öyle izlenim vermişim ki o telefonumu her karıştırdıgında ondan bir seyler gizlediğimi düşünüyor. güvenini kazanabilmem mümkün mü?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 2

• gizlediğim şey işte tam buydu diye bu yazıyı göstersen aranda hiç bir sorun kalmaz aksine hoşuna gider güvenini kazanabilmem münkünmü diye soru sormuşsun bu demeki hatanı anlamış ve pişman olmuşsun dediğim gibi bu yazıyı erkek arkadaşına göster

0|0
    0|0
  • Evliliğe kadar gelmişken bu başlarda ki konunun sorun olması şaşırttı yani ./

0|0
    0|0
    • sorun benim bir şeyler gizliyor olmam hala onun gözünde, bir şey gizlemediğim halde. bunu bir düzeltebilsem..

• Sana inanmayı öğrenebilmeli .

Yükleniyor...