One Direction günümüzün "The Beatles"idir...

Şu sıralar bazı eleştirmenlerin yaptığı yorum "One Direction günümüzün 'The Beatles'idir' şeklinde...

Sebebi ise ikisinin de marketing çalışması ürünü olmasıymış.

Benim düşüncem şakaysa hiç komik değil,ciddiyse çok komik

Sizin düşünceleriniz neler ?

0|0
18|15

En İyi Erkek Görüşü

• "Günümüzün The Beatles'ının" politik duruşu neredeymiş? Bunu geçtim, müzikal altyapısı sıfıra yakın bu X Factor, "Yetenek Sizsiniz", YouTube şöhret budalalarını ciddiye almaya gerek var mı?

Bir grubu pohpohlamak için, bir döneme damga vurmuş bir gruba benzetelim derken ellerinde hiçbir malzeme olmayınca, "İkisi de marketing çalışması" demekten başka lafları olmuyor tabii ki

4|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Saçmalıktan başka birşey değil.

4|1
    0|0
  • Bi' grup ticari amaçla piyasaya girmişken, diğeri tamamen müzik için piyasaya girdi.

Yaş ortalamalarını ele aldığımızda bile abi-kardeş ilişkisi çıkıyor. 18'liklerle 23'lükler ne zamandan beri aynı kıyaslamalara ortak oldu? Peh.

0|1
    1|0
    • Beatles'in kalitesini tartışmaya bile gerek yok ama bir tık yanlışın var.

The Beatles'in de piyasa girme amacı ticaret ve pazarlamadır.

Hatta Liverpool'da Cavern Pub'a gittim,adamların meşhur olduğu ilk çıktığı yer 60'lı yıllarda..

Sonraları tabi Eric Claptonlar,Queenler,vs geldi orası ayrı konu ama The Beatles'in menejeri vasıtasıyla ilk giriş yeri Cavern Pub'dır ve amaçları da o yıllar pazarlamadır.

Benim eleştirdiğim konu ise farklı müzik tarzlarının günümüze aynıymış gibi lanse edilmesi

• Ben aslında şundan bahsetmiştim : link akjsfhsfjhgd

• fdsfdsgsfsdfds

• fanlar açısından bi' karşılaştırma yapmaya çalışmışlar sanırım ama tabiri caizse sıçıp, üstüne sıvamışlar ama bez getirenleri bile olmamış. zamanında kitleleri etkilemiş hala bile etkisini sürdüren efsaneler ile pop kültürüne(?) bok püsürden başka bi' şey katmayıp, yeni yetme bebelerin kuklaları olmaktan ileri gidemeyen 5 lavuğu karşılaştırmaya tabi tutmak zenci mahallesinde solaryumcu aramak kadar anlamsız.

2|1
    0|0
  • Bileklerimi kesesim geldi :\

4|1
    0|0
  • one direction ve The Beatles?

Beatles gibi muhteşem bir grup ile one direction gibi özenti bir grup, yok artık ya...

John Lennon mezarında yuvarlanıyordur şu an :/

4|1
    0|0
  • müzik beatless ile başladı, one direction ile bitti. malesef.

2|1
    0|0
  • İnanmıyorum böyle bir yorum yapıldığına link paylaşır mısın? Bu doğruysa Beatles'a büyük bir hakarettir

2|1
    0|0
  • Böyle düşünen insanların zihniyetinin sıçtığı tespitidir.

4|1
    0|0
  • büyük bir the beatles hayranı olarak böyle bir konunun gündeme gelmesinden son derece rahatsız oldugumu belirtmek istiyorum. Ayrıca Böyle bir şeyin söz konusu bile olamayacağını aklı olan bilir. İyi akşamlar

2|1
    0|0
  • Ergen bir grupla,kıyaslanamaz bile..

2|2
    0|0
  • Yuh! Kıyaslamaya bak

Asıl benzerlikleri link

0|1
    0|0
  • beatles varken one dirction grubu üyeleri annesinin karnında portakaldı şekerim

2|2
    0|0
  • saçmalık efsanevi bir grupla, ergenlerin gözdesi s.kimsonik bir grup asla kıyaslanamaz.

2|1
    0|0
  • o eleştirmenler de 2000 neslinden herhalde diyesim geldi.peh!

1|1
    0|0
  • SAÇ-MA-LA-MA-YIN.

2|1
    0|0
  • Hıı John Lennon müslüman bir kre tamam mı .s.s.s

1|1
    0|0
  • umrumda bile değil

1|1
    0|0
  • Sıçmışlar

3|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• O beş yavşak John Lennon'ın taşşağı bile olamazlar

9|2
    0|1
  • yok öyle bir şey

2|1
    0|0
  • öyle bir kıyaslama yapanların aklından şüphe duyarım yesterday gibi bir şarkı çıkarıp daha sonrası için yıllarca ağızlardan düşmediğinde işte o zaman kıyaslama aşamasına geçilebilir.Onlar bugün varlar yarın yoklar.

2|1
    0|0
  • yapma yaw

1|1
    0|0
  • Birisi 60'lı yılların efsanesi, diğeri ise üç beş ergenden oluşan bir yeni jenerasyon..

1|1
    0|0
  • İçim bir kötü oldu :/

4|1
    0|0
  • yav he he

2|2
    0|0
  • klavyeden sesli nah yapabilmek isterdim bunu diyenlere..şrakkk etmeliydi..

4|1
    0|0
  • Bu Ajdar a günümüzün Elvıs Presley si demek gibi bişi sanırım O.o hangş akla hizmet böyle bir benzetme yapmışlar.

1|1
    0|0
  • Gereksiz bir düşünce the beatles bir efsanedir kıyaslaması bile yapılamaz.

3|1
    0|0
  • Güldürmesinler beni kusarım üstlerine.

;=)

2|1
    0|0
  • van direksiyondaki tipleri sevmiyorum.

Kıskançlık değil aşırı özenti ve ego birlikteliği benim için.

Parçaların klibini izlemediğimde çekilir oluyor.

Ancak günümüz The Beatles'i olduğuna kesinlikle inanmıyorum.

0|1
    0|0
  • Bi bitmediler

1|1
    0|0
  • o eleştirmene söyle, o one direction u alsın bir taraflarına soksun

0|1
    0|0
Yükleniyor...