5 Tane Eviniz Olsa Naparsınız :D

Arkadaşlar her bir evden en az 500 tl kira geliyo , aylık 2 buçuk milyar yapar , naparsınız çalışırmısınız her hangi b i işte eleman olarak :D naparsınız İstanbul da 5 tane daireniz olsa , nasıl olur hayatınız .>)

* Yorumlarınız Üzre Teşekkürüm Desiniz *

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• Calismaya devam ederim bir 5 tane daha almak icin :)

0|1
    0|0
    • Sorularımda seni en iyi cevap yapmamak için savaşıyorum :D aklından ; şuna bak ne iş lan hayat bana mı iş oluyo hesabı geçmesin diye :D ama napim şimdi bende olsam böyle yapardım :D zihniyetlerimiz fazlaca aynı , Affet Allahım :D

• Öyle seyler düsünsem yorum yazmam sorularina ;) rahat ol yani tsk ederim bu arada

• Eyvallahım Dasınla beraber Ricam Dasın :>)

Kızlar Ne Diyor 4

• Paraya ihtiyacım yok .

Maddi durumumuz çok iyi .

Saolsun babam çok bönkördür de :)

0|2
    0|0
  • bir kısmını toplarım ilerde lazım olur diye diğerlerini harcarım yine çalışırım

0|1
    0|0
  • Çalışırım tabi napiyim boş boş evde tüm gün oturup dom dom kurşununu dinleyemem hani

0|1
    0|0
  • çalşmaya alışmış biriyse boş duramaz insan

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• sıgorta sart,belkı kendımı kasmayacagım bır ıs yaparım ama yınede sıgorta sart:)

0|1
    0|0
  • 2.5 bin yetiyomu istanbulda ?

0|1
    0|0
  • Gelir ile harcamalar herzaman doğru orantılıdır.Ne kadar fazla kazanırsan hayat standardını yükseltebilmen için okadar da masrafa katlanırsın...Ayrıca çalışmak insanın varolduğunu kanıtlar..İşe yarar olduğunu hissettir...Bu yüzden ben çalışırım ... = )

1|1
    0|0
  • yaw bız tyurk mılletı olarak ne meraklıyız boyle hazırdan yemeye:))

arkadasım ısterse gelırın 50 bın tl olsun...calısp ureteceksın bu ulkeye uretıme katkın olacak

yan gelıp yatma yerı deıl bu dunya... emek sarfedıp daha yukseklerı hedeflemelısın.

sen bunları yaparsan oldukten sonra bol bol yatar uyursun ztn, hem de gonul huzuru ıcınde:)

0|1
    0|0
  • 5 çocuk yaparım hepsine birer ev : ) çalışmaya da devam tabiki

0|1
    0|0
  • 3 yazlık 4 normal evim var hepsini kullanıyorum kiraya verdigim yok otel gibiler benim icin .

çalısmıyorum calıscagımıda sanmıyorum.

0|1
    0|0
  • Aynen çalışmaya devam ederdim.Para için değil.Sadece gerçekten üzerine birşeyler katabilmek için.

0|1
    0|0
  • Ne 500'ü burda suriyeliler 1000'den aşağı tutmuyor ev kalmadı satılacak

0|1
    0|0
  • Dokunmam evlere iyi bir fikrim yok henüz

Kirasina da dokunmam kaanin oğullarının amerika da bol çapkınlık ile dolu özel üniversite yılları için para biriktirme vakfina bağışlarim :-):-):-)

0|0
    0|0
Yükleniyor...