Yunan kızlarının farkı ne?

enson burak hakkı yunan sevgili yaptı link selçuk şahin de devamlı yunan kızlarıyla takılıyor gs başkanınında eşi yunan, yunan kızlarının farkı nedir ? bir bulaşan bir daha bırakamıyor.

son zamanlar yunan kızlarına ilgim baya arttı, deneyimli arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Ben de Yunanim:) Turkler'e benziyor aslinda biz.Ama vucut sekli biraz daha degisik.Yunan Spanish Turk erkekler cok iyi bence.Ama bence Turk kizlar bence Turk erkekler kadar popular degil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sarışın güzel demişler ama berbat.

0|0
    0|0
  • dün de odessa kiev diyen bugün yunan der. link

0|1
    0|1
    • asdsadsadassdasdadasads

• hehe

• O çok övdüğün yunan kadın da bu, Burak hakkı'nın sevgilisi. Türk kızları bunu ikiye katlamaz mı? :)

Bi gidin Allah aşkınızıa ya. Tipe bak.

link

0|0
    0|0
    • ben tam tersini düşünüyorum.

• Düşün.

• Benim erkek arkadaşım da yunandı, sıklıkla yunanistana gidip geliyordum bu yüzden.

Ne kadar kız gördüysem bir iki tanesi dışında hepsi bildiğin bıyıklı, asimetrik yüz hatlı ve koca burunlu hatunlardı, erkekler de ha keza.

Beni çok beğeniyorlardı, zaten beğenilen biriyim, ciddi anlamda sürekli iltifat alıyordum. Türkleri erkek/kız fark etmeksizin çok güzel buluyorlardı. Kıyaslama yaptığımda ben de bizleri onlara oranla daha güzel/yakışıklı buluyorum.

Şaka yapmıyorum, çok ciddiyim. Sanırım senin olayın komşunun tavuğu komşuya kaz görünür olayı. Gidip görebilirsin, çok çirkinler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ciddi anlamda hos kızlar her alanda ama bir yastan sonra bunlarında tipler kayıyo bu yazki yunan adaları tatilimde test ettim onayladım ;=)

0|1
    0|0
  • Ülkelerinde durum nedir bilmem ama buraya gelenler genelde güzel kızlar,

Sıcakkanlı olmaları da hep dikkatimi çekmistir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...