Cesareti Verecek Dövüş Sporları Yazar Mısınız?

Senin Korkaklıgını giderip cesaretlenecek dövüş sporları yazar mısnız ama öyle 1-2 yıldan sonra olacak degil daha kısa sürede Var mı?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Spor + kısa sürede sonuç = Yanlış adrestesin kardeş. Lütfen tekrar dene ..

0|0
    0|0
    • yaw tamam kısa olmasada olur aq

• Ben levyeyi daha çok tavsiye edeyim senin için :D

• :D :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Kısa süreli spor yoktur, ama uzun sürelide olur diyorsan Krav maga, israil kökenli bir dövüş sporu olup, rakibe saygı göstermenin kendine saygısızlık olduğu bir ilkesi vardır. Ve eline ne geçiyorsa kullanmayı öğretir filan araştırırsın.

0|0
    0|0
    • He yaw bende onu duydum ama eğitim yeri kısıtlı herhalde bir türlü nerde ders verildigini bulamadım ve videoları izledim hep bacak arasına vuruyorlar yani rakip nakavt etmek için her türlü pislikligi yapmak lazm denilen bir spor...

• Dostum o televizyonu kapat da dışarı çık bence.

• :D Tv kapalı :D

• Kick Boks ...

0|0
    0|0
  • judo en iyisi

1|0
    0|0
    • Judo cesaret mi verecek kaldırıp atıyon adamları :D Sokakta kaldırıp atcan mı adamları :D

• ahaha :DDDD admları kaldırıp atmayı planlıyor canım bu :DDDDD

• Kızım siz güçsüzsünüz yapamıyorsunuz eziq eziq konuşma yallah m.l bişey bilmyor konuşuyor...

• boks olabilir ya da karete

0|0
    0|0
    • Box'a 1 yıl gittim hiçbir işe yaramadı

• aslında erkekler bu konuda doğuştan yetenekli değil misiniz. bir okkalı yumruk sallamayı öğrensen yeter. Yani dizilerde hep öyle oluyor :D

• Zaten işin o kısmını biliyorum da işte cesaretim yok :D

Erkekler Ne Diyor 10

• mehter marsı duyunca tum dunyayı kestırırım gozume:))

0|0
    0|0
    • Abi bendede Rocky müzigi dinledim girdim hevese geldim bir kavga girdim bir güzel dayak yedim :D

• olsun dayak yemek delıkanlılıgın 1ıncı kuralı,yıye yıye atmasını ogrenırsın,bıde mehterı dene:)

• Deniyim abi :D

• Yeni jenerasyonda bir ağız burun kırma eğilimi görüyorum. Çevremde de çok. Smack down raw vs akımı etkisini gösterio sanırım...

0|0
    0|0
    • :D :D Bizde çok bıçak çıkıyor kimse erkek gibi dövüşmüyor...

• kardeşim sen o yok bu yok dediklerine bakma İstanbul'da her türlü spor var ama en kısa sürede hangisinden verim alırım dersen muay thai derim klasik boks la karıştırma he doğru bir eğitim alırsan en iyisi gracie jiu jitsu self defense dır yani bjj
    mma de ola bilir bence he sen başka bişey istiyosan krav maga vb bütün sporları öğreten yerlerin adres yazarım sana 7 yıl muay thai ving tsun sonra bjj&mma
    bjj ve muay thai da halen aktif maçlara çıkıyorum uzun lafın kısası tanıdık çok

0|0
    0|0
  • Krav Maga'da da bıçaklı silahlı adamlara el kol yapıyorsun. Teoride çok güzel işliyor da pratikte senelerin tecrübesi gerekir. Boks en güzeli. Hem etkili hem vücudu şekle sokuyor hem de sadece bedeni değil kafayı çalıştırmayı da gerektiriyor.

0|0
    0|0
    • Ben 1 yıl gittim hiçbir verimini alamadım :D

• Dostum bence senin problemin dayak yeme korkusu. Şöyle git güzel bir kavga et, dayağını ye bu korkunu aş.

• Galiba öyle yemem lazımda ondanda korkuyorum :D

• MMA-Muay-thai-Kıckboks. MMA gidebilirsen akarsın 1-2 ayda :D

0|0
    0|0
    • Hadi ya o kadar kısa sürede mi ?

• yok ben bırakmam devam ederim 3-4 yıl artık Allah ne verdiyse

• 3-4 yıl devam edersen zaten makina olursun 1.5 yılda max.

• jujitsu link

0|0
    0|0
    • Bu yerde yapılan harketlet degil mi :D Ayakta ne yapcam adama :D

• at kendini yerlere hacı kolay taktik bunlar :D

• :D Yok ayaktata yapılıyormuş iymiş ha :D Kesin Türkiye'de bunun dersini veren yokltur :D Ne Wing Chun Ne Krav Maga nede bu yok :D

• İçinde cesaret hırs özgüven yoksa istersen dünya şampiyonu ol hiç bir sporun faydasını göremezsın.

Kick box ile ugrasıyorum 6 senem kahverengi kuşağım ağır sikletteyim bayramdan sonra maçlarımız başlıyor mesela.

0|0
    0|0
    • Abi o zmn nasıl yenecegim bu korkuyu yenmem lazım benm tam bir dövüş tutkunuyum dövüşçü olmak istiyorum ama bu korkaklıgım yüzünden bir halt olacagını sanmıyorum ne yapabirlm sence?

• Aynen abi ne hırslarla gittim oraya walla bazen gidiyordum kum torbasına normalde yurmuk atılır ben dirsek atıyorudum kafa atıyordum zevkine vuruyordum :D Sogutuyorlar i*neler spordan...

• 2ay

Abi bana ankarada güzel bir kick boks salonu önerir misiniz

• yazıyorum ucan doner tekme

0|0
    0|0
  • ben mma biliyorum 8aydır gidiyorum süper bişi :)

0|0
    0|0
  • kesınlıkle takvando

0|0
    0|0
    • denedin mi

• iste sakın kalmak için kendıne guvenın olcak buda tekvandoda olur direk dalarsan snde vurursun oda acık verırsın çok

• Sorunda orda Tekvando eğitm veren yer yok burda :D

Yükleniyor...