Ne kadar mal insanlar var ya..Bugün midübüste bir kadın 2 erkeğin arasına oturmadığı için

ne kadar mal insanlar var ya..Bugün midübüste bir kadın 2 erkeğin arasına oturmadığı için bana biraz yana kayarmısınız dedi.Bende boş bulundum kaydım.Yani kadın 2 erkeğin arasına otursa sanki bekaretini kaybedicek. Yıl 2013 millet gidiyor aya..ama bazılarının kıçı açıkta kalmış..siz ne diyorsunuz..

1|0
13|15

En İyi Kız Görüşü

• madem bir kişilik daha yer var iki erkek kaysın öteye kadın yanlarına otursun.kadın kapalıysa belkide inancı gereği oturmak istememiş olabilir.nebiliyim abdestim bozulur falan gibi.yada durağa geldiğinde kalkıp inmesi gerekicek bir erkeğin önünden geçmek rahatsız edicek kadını.karşılaşıyoruz sonuçta minibüsler tıklım tıklım dünde ben karşılaştım kadın şöförün koluna yaslanmış şöför artık isyan etti abla çek şu kıçını dedi kadında asıl sana yeter hala adam alıyorsun araca nasıl inicez diye bağırdı.bu ortamda tutucu bir kadın nasıl rahat etsin

3|0
    0|0
    • midübüs çok boştu...kadın da açıktı.ama ruhu kapalı idi..

• doğru.bazı erkekler anlayışlı ama.kalabalık içinde bile yakınında bulunan bayanı rahatsız etmeme çabası oluyo.bir gün adam onunda bulunan kadını rahatsız etmemek için bir adım geriye attı.yan durdu.arkadan binen kadın adama bağırdı yer açsana be adam dedi bağırarak adamda ne yapıyım abla bayanın üzerinemi çıkıyım.ne bekliyosun dedi.

• İkiniz de haklısınız.

Kızlar Ne Diyor 12

• aaah ah aya ilk defa '69 yılında ayak basıldı 2013 nere? Herkes potansiyel sapık, belki taciz edecekler? Hatun ablam da haklı

2|0
    0|0
  • yıl 2013 hala insanların tercihlerini yadırgayanlar var bu ülkede:)

3|3
    0|0
    • çağdışı ise yadırgarım..

• mesaj atar sölerim sana o zaman :)

• ne alaka aya gitmekle edep bu edep!

saçma sapan soru

iki erkeğin arasına oturaydı da kız tacize uğramayacağı ne malum,şahsen bende orutmam

ne geniş insanlarsınız yaa!

3|0
    0|0
    • bütün erkekler tacizci çünkü..görüşe bak ya..vah vah

• alnınızda mı yazıyor bu sapık bu sapık değil,ya da bu taciz edeer diye alnınızda mı yazıyor nerden bilicez

bayan olarak kendimizi korumak zorundayız evet,sana yobazlık gelebilir bu

• Bunun illa bir şey olmasıyla alakası yok.

Rahat olamamıştır, çekinmiştir. Olabilir yani.

3|1
    0|1
    • saçmalık..taksi ile gitsin o zaman

• Asil sen ne diyon :D

1|0
    0|0
  • oturanlar abim babamda olabilirdi bos yer sonucta otururum.

0|0
    0|0
  • İnsanları yargılama onuda öyle yetiştirmişler

1|0
    0|0
    • ama onu yargılama,bunu yargılama..gitgide koyu bir taaasub a doğru gidiyoruz..

• :) valla bişeye kızmıyorum artık.burası bir tezatlar ülkesi..:)))

• :))) ahahahah

• bekaretini kaybetse iyi hamile kalınıyor

0|1
    3|0
  • Soru çok sacma. Sahsen ben fe oturmam. Edep hayadan dolayidir bu. O kadar rahat yetistirilmedim. Kiz dogrusunu yapmis. Yana kaydin diye g.tun cikmadi ya.

5|0
    0|0
  • Herkesin var bir rahatsız olduğu nokta,belki kadın tacize falan uğramıştır?

0|0
    0|0
    • çok iyi niyetlisin..milyonda bir ihtimal

• Bu iyi niyetim sayesinde ben gider ortaya otururdum. Hiç kötü bişi düşünmeden.

• bende oturmam yani. sorun birşey yapılacak olmasından değil ben o kadar rahat fikirli değilim

2|1
    0|0
    • rahat fikirli olmak ile bunun ne alakası var..

• etkilenmemek içindir ya da etkilenmeyin diyedir.

1|1
    0|0
    • hiç işimiz yoktu..

• kendisi içindir belki.ya da kenarda oturmayı seviyodur

Erkekler Ne Diyor 15

• bu istekte bir sıkıntı yok

3|1
    0|0
  • Yıl 2013 halen insanların tercihleriyle yaşamlarıyla uğraşanlar var aya gitmişmişler sen gittinmi aya veya bizden giden duydunmu veya aya gidenlerin kıçları kapandımı

1|0
    0|1
  • yan yana 3 koltuk mu var la minibüste hiç anlamadım ya

0|0
    0|0
  • Bende oturtmam. Kadın haklı

1|0
    0|0
  • Kadının sana yana kayar mısın demesi bile senin mallığın..Kadın demeden yana kayman lazım ama mallarda böyle ince fikir namına bir özellik göremezsin işte..

1|0
    0|0
    • vay güzelim vay..cumhuriyet türkiyesindesin..arabistanda değil.Ben insanları eşit görüyorum.Kadın olması ona ekstra bir özellik katmıyor.Özel koltuk istiyorsa taksiye binsin.o mal lafını da aynen iade ederim sana..

• Cumhuriyet Türkiyesi:D

• Olabilir.Rahatsız oluyo olabilir belki.Türkiye de erkeklerin pek bakımlı oldugu söylenemez:D Koku olayı falan toplu tasıma araclarında sıkıntı oluyo :)

0|0
    0|0
  • Şimdi senin bakış açın ayrı o insanın bakış açısı ayrı. Sana hem hak veriyorum hem hak vermiyorum. Haklı olduğun konu evet sanki taciz edecez diye düşünebilirsin. Haksız olduğun konu her kadın 2 erkeğin arasına oturmayı sever diye birşey yok.

0|0
    0|0
  • niye mal olsun ki ben de eşim sevgilim iki tane hanzonun arasına otursun istemem

2|0
    0|0
    • ama türkiye de olduğumuz için hanzo diyoruz hemen.insanlarımızı eğitsek ve normal bir insan gibi davranmasını sağlasak hiç bişi olmaz bu hadiseden..

• iyi de kadın bunu 5 dk içinde yapamayacağı için o anlık en doğrusunu yapmış

• Bazıları için kucaga oturmak bile farketmez bazıları yanına bile oturmaz...

bazıları buna aydınlık der bazıları gericilik bazılrıda örf adet edey haya..

AR damarınız çatlamasın inş yoksa kötü oluo

0|0
    0|0
  • kendi açından düşün.annen kız kardeşin veya eşin aynı durumda olsa..

1|0
    0|0
  • ahçı bahçıvanı bahçıvan şoförü şoför uşağı sonra hepsi uşağı

0|0
    0|0
  • var bazı insanların batıl inançları var onlarada saygı duy

0|0
    0|0
  • oturmaması normal bence

2|1
    0|0
  • o mal insanlarla aynı havayı soluyoruz