Kas kas kas! Kızlar kas sizin için neden önemli?

Kızlar sorum size sizce erkekteki kas nasıl olmalı ya da kas neden önemli sizin için?

Güncellemeler:
Bide benim proflide benimkileri yorumlasanız :D
Bide benim profilden bakıp benimkileri yorumlasanız

0|0
12|8

En İyi Kız Görüşü

• Ben çok takılmam şahsen benim idol vücudum link bu mesela

Ama bu da olabilir ; link

0|0
    0|0
    • bunlar vücut değil söyliyeyim sana özellikle ilk linkin uzaktan yakından alakası yok vücutla ne kol var ne göğüs var ne omuz var

• Biliyorum Burak hiç çalışmıyor :)

Kızlar Ne Diyor 11

• Kas önemli değil hatta kas hikaye, şuan kaslı erkek isteyen kızların %90ının yanında ya cılız ya da göbekli erkek var.

İnanmıyorsan git ve gör.

0|3
    0|0
  • Kaslılar benden gerekirse uzak olsun.

0|0
    0|0
  • Önemli değil. . Isterse gobekli olsun, kafa dengi olsun da gerisi boş..

0|1
    0|0
  • üç kez, kas kas kas kelimesini görünce, lady gaganın boys boys boys şarkısı geldi aklıma :D

ayrıca hafif kas hoştur tabi :)

0|0
    0|0
  • Yaa çok önemli değil ama olsun bence az da olsa zaten abartı olanları görünce midem kalkıyo .s

0|0
    0|0
  • seksi oluyorlar adonıslı ve karın kası olanlar hafıfte kol <33

0|0
    0|0
  • kas var gibi duruyor sende sıskalıktan mıdır anlamadım

0|0
    0|0
  • kaslı erkek çok sexy

0|0
    0|0
  • sizin için popo ve kas neden önemliyse bizim içinde kas ondan önemli diycem olmayacak şimdi!

0|0
    0|0
  • bel gamzesi ince bel göbeksiz göbek adgadsghgad erkekler neden istiyolarsa ondan

0|0
    0|0
  • ince kollu erkeğe tahammülüm yok benim mesela erkek dediğin azıcık kaslı olur ama öyle akfası omzuna küçük gelene de tahammülüm yok ona göre ayarla işte bir şeyler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Yav ne önemi kas mas yalan yumul :P

0|0
    0|0
  • Bana kalırsa, sen nasıl 90*60*90 bir kadın hayal ediyorsan, onlar içinde kaslı erkek bu yüzden önemli. Estetik baaaaabında. :)

0|0
    0|0
  • valla o kadar önemli oldugunu kim söylediyse yalnıs söylemiş sana :D

0|0
    0|0
  • Cinsellilkta onemli etkendir kas :D

0|0
    0|0
  • Bokunu cıkarmıyacagın bir şekılde iyi durur her zaman vücut yapmak.

0|0
    0|0
  • Esimde kasli erkek hastasi. Galiba cinsellikle ilgili, yatakta daha iyi performansa sebep oldugunu dusunuyorlar galiba. Guzel bir soru bende cevabini esimden dolayi hep merak etmisimdir.

0|0
    0|0
  • sen istediğin kadar yakışıklı ol sen istediğin kadar kaslı ol ama cebinde 5 krşun yoksa bilki o kız seni değil zengin olanı seçer hayat böyledir dostum eskiden seven insan öyle böyle geçinirdi ama yeni nesil malesef eskisi gibi değil bu yüzden sen sen ol önce okumana bak vücudunu ilerdede geliştirirsin öz bakımını ilerdede yaparsın ama şuanki 1 aylık sevgilinin sana hiçbir yararı yok güzel bir işi olan adamın parasıda olur güzel karısıda olur o yüzden bu tür işleri sonraya burak önce oku

0|0
    0|0
    • Çok doğru ben sadece merak ettim neden böyle diye :D

• onlardaki kas merakı sadece gençlikte oluyor evet kaslar gençken işe yarar mesela iki insan düşün biri göbekli baldırları büyük yani şişko tipli bakımsız erkek birde fit vücutlu ehr giydiği üzerine yakışan bir erkek düşün bir kız hangisini seçer ? mesela iki erkek var arkadaş ortamında daha önceden hiç tanışmadınız sence bu kız hangi erkekle tnışmak ister anlatabildimmi dış görünüş ve kas denen şey ilk görünüm için önemlidir sonrası önemsizleşir

• Ama işte dış görünüşte önemli işte benim yaşımda :D

• olm mevzu kas değil bu işi bilmiyon

0|0
    0|0
    • ne peki mevzu?

• tamam işte yağ oranı düşük kişilerde çıkar zaten mesela zayıf kişilerde baklava bile çıkıyor

• Orasıda öle

Yükleniyor...