Sevgili tecrübesi olanlar?

19 yaşındayım daha önce hiç sevgilim olmadı.aslında herkes güzel olduğumu söyler.1.72 boy 71 kiloyum beyaz ten ve doğal kumral saçlarım var.(fazla kilom var biliyorum vurmayın yüzüme ama bel ince basen var birde öyle taşkın durmuyorum boydan kaldırıyorum) hani lisede en önde oturan sınıfla alakası olmayan inek tipler olurya hah işte onlardandım.4 yıl lise hayatımda sınıftaki erkeklerle göz göze gelmişliğim bile yok bırakın muhabbet etmeyi.hiç çıkma teklifide almadım.oturup düşünüyorum en çirkin kızlara bile çıkma teklifi gelirken niye bana hiç gelmedi diye.bi tek 8. sınıf dersane arkadaşım faceden çıkma teklifi etti.ben bunun üzerine çocuğu bir güzel azarlayıp facemden sildim.neden öyle yaptım bilmiyorum ergenlik-kezbanlık ne dersenz artık.size sorum sizce bana teklif gelmemesinin nedeni aslında çirkin ama kendimi güzel sanmamdan mı yoksa hep çok ciddi takılmam mı(erkeklere karşı hep öyle oldum ) fikirlerinizi söylerseniz sevinirim.bide sevgilisi olanlar mesela çıkma teklifi aldınız hemen evet mi dediniz yoksa naz yaptınız mı?

Güncellemeler:
peki arkadaşlar böyle devam mı edeyim değiştiriyim mi kendimi

0|0
313

En İyi Erkek Görüşü

• Yalnız yalnız nereye kadar devam edebilirsin ki ? Kimseyle çıkmamış olman güzel yani tek olsun hep olsun mantığı güdüyorsan helal olsun sana ama ne sebeple erkeklere karşı sert duruyorsun. Teklif gelmemesinin en büyük hatta tek nedeni budur.

Bende hiç kimseyle çıkmadım. Arkadaşlar dışarıdan çok sert göründüğümü söylüyorlar ama tanıyınca fikri değişiyor insanın hiç alakası yok diyorlar.

Aradığın kriterler vardır ona uygun birini arıyorsundur anlarım ama nedir bu sertliğin aslı.

0|0
    0|0
    • sanırım önümdeki baba modelim ): ne biliyim çok şeyler yaşadım aile içinde sonra babam vardı bitek erkek rol modeli olarak önümde.abim falan yok,erkek kuzenlerim var birsürü ama yanımdan geçseler tanımam o derece.görüşmüyoruz yani): sadece erkek olarak babamı görüuodum ve bütün erkekler babam gibi diye düşünmeye başlıyodum bisüre sonra ister istemez.sonrada böyle oldum işte.şuan bir sevgilim bile olsa kolay kolay güvenip kendimi bırakamam galiba aramızda hep bir sınır falan olur yapım böyle ):

• babam çok sorumsuz bir kişilikti ). baba modelim derken onu kasdettim.haklısın ama insanın 19 yıllık kişiliğini değiştirmesi kolay değil.deniycem ama :)

• Hemde nasıl degisir ki :) sen istemesende bazı degisimler illaki olacaktır :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• herkesin istediği sevgili farklıdır.. benim için böyle kalman daha doğru olur ama sen illa ki bende geçici sevgililer istiyorum dersen kendini değiştirebilirsin.. tercih senin ;) ucuz mala rağbet çok olur... ucuz olma derim ben..

0|0
    0|0
  • Guzellik Kuri Kuruya Olmuyor Ben Ne Guzeller Gordum Sevgilisi Olmuyor Veya İnek Gibi Bi Cocukla Cikiyor Ne CirkinLer Gordum Bradd Pitt Gibi Adamlarla Cikiyor Biraz İnsanlar Arasinda Taninan Soz Sahibi Olan Konusulan Biris Olursan. İyi Teklif Alirsin Olmadi Elbet Fame Arkadaslarin Vardir Git Onlarla Takil :D

0|0
    0|0
    • çevremde öyle fame arkadaşlarım yok naparsın ):

• O Zaman Ortamlarda Takil :) Ortamlardan Kastimi Yanlis Anlama Genclerin.Cok Oldugu Kafeler Parklar den Falan Bahsediyorum..

• iyide ben oralardan hayatta güvenip tanışmam ki.bir kere parkta yanıma çocuk gelmişti bak onu da geldiğine bin pişman edip postaladım :)) yani artık öyle yapmıyım mı?

• Nasıl teklif ettiği,de önemli ne dediği değil nasıl dediği de kişiliğini gösterir

0|0
    0|0
    • yaa işte hayatım boyunca erkekler canavarmış gibi kaçtım(anneciğime saygılar burdan çünkü o öyle yetiştirdi ne biliyim konuşma etme falan derdi bende mal gibi dediklerini yaptım sonuç bu) artık sevgili istiyorum arkadaşlarımın daha 13 14 ünde ilişkileri vardı.sence sorun çirkin olmamdamı yoksa ciddi olmamdamı

• evet aslında bayanlara 7/24 gülerim ama ortamda erkek varsa put gibi oluyorum.neden böyleyim bende bilmiyorum :)

• Neden böylesin bende bilmiyorum :P

• aslında olculerın fena degıl belkıde senden korkuyorlar ciddi bir durusun olduguna emeınım bu yuzden senı kandıramayacaklarını bıldıklerınden senden uzak duruyor olabılır

0|0
    0|0
    • ya şu aralar kişiliğimi değiştirme konusunda kararsızım böyle devam edersem ilerde eşim çok şanslı olacak ama bu şekilde hayatımı hiç yaşayamıycam ):

• Soğuk bir tipsin,asosyalsin anladıgım kadarıyla.E bunlar zaten yeterli neden birini bulamadıgına :) Böyle sessiz sakin devam edersen görücü usulü evlenirsin biter gider :D

0|0
    0|0
  • asla kendınden tavız verme ne ısen o ol bır baskasına benzemeye çalışma

0|0
    0|0
  • Bence böyle kal.Hep itici görün.Bırak seni öyle zannetsinler.İlerde evlendiğin zaman eşine bakacak yüzün olsun.

0|0
    0|0
  • Tipine bakmak lazim

0|0
    0|0
  • 1 tane erkek olsun hayatında Adam gibi adam olsun ne kasıyorsun kendini..

0|0
    0|0
    • hayır ama şimdi dışarda o sevgilileri görünce özeniyorum sen olsan sende isterdin.yani sevgili bana da gereksiz şuan ama hep özeniyorum onlara ):

• yani nasıl bir tutum sergiliyim mesela artık sert olmıyım.bi teklif gelirse beğendiysem çıkıyım onunla,böyle mi yapıyım.ama dan diye kabul edince ilişkinin tadı olmaz bence.hatta bat murat boz da bir röportajında söyledi ilişkilerin en güzel kısmı başında onu elde etmeye çalışmak peşinden koşmak diye )

• Valla genelde ben süründürüyorum sonra yalnızım diyorum bilmiyorum neyin kafasını yaşıyorum :D

• benim sevgilim yok kimseye çıkma teklifide yapmadım almadımda yorum yapamicam

0|0
    0|0
  • naz yapacam dıosan bır 19 sene daha beklemek zorunda kalabılırsın ('.')

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ucuz malın alıcısı çok olur boşver 'değerlisin' hep böyle kal.. :) ilerde senin içinde çok iyi olacak, çünkü bir erkek ciddi düşündüğü bir kızın ilk sevgilisi olmayı çok ister ve diler, sevgilin olacak-evleneceğin kişi çok şanslı olacak :)

0|0
    0|0
    • yorum için çok çok teşekkür ederim :) böyle devam ama artık bakarım yüzlerine o kadarda asosyal devam etmiyim :)

• ya işte üni.de yim kimse ciddi düşünmüyo ki bende ciddi düşünmem zaten hepsi takılmalık arıyor birilerini bende ilk elini tuttuğum adam çocuklarımın babası olsun istiyorum lakin şu ara dışardaki sevgilileri gördükçe ayrı bir depresyona giriyom :) allah sonumu hayır etsin :)

• valla boşver bendede oluyodu, sevgilim varken olmayanları olmayıncada olanları kıskanıyodum sen bence tadını çıkar acele etme :) hakkında hayırlısı :)

• 19dan öncesi cocukcaymistir zaten :) ama ciddi durman ve gözgöze bile gelmedim diyosun e senden bir isik alamadan teklif etmezler sohbet etmezler zaten terslenme korkusu ile.. :) kendini cok kasma normal ol yani hemen yanlis gözle bakacaklar diye birseyde yok normal sohbet edebilirsin erkeklerle sana yanlis olan konu olursa güzelcede söylersin güler yuzlu ol :) kendini güzel hissediyorsan güzelsindir :) hemen ilk günden teklif edilmiyor zaten bir tanisiliyor görüsülüyor ya begenirsin ya begenmezsin ona görede evet hayir dersin.. ama önce tanismak gerek beraber vakit gecirmek gerek gezersin sohbet edersin tanirsin sohbet edersin

0|0
    0|0
    • çok teşekkür ederim yorum için :) söylediklerin çok mantıklı dediğin gibi yapıcam :)

• rica ederim gönlüne göre biri cikar insallah :)

• Cıkma teklifi günümüzde güzellikle degil yavsama katsayısıyla dogru orantılı olmaya basladı bence büyük ihtimal ciddi bir kızsın ne kadar taktıgından da belli o yuzden cogu kısı yaklasmaz bile

0|0
    0|0
Yükleniyor...