Hikayemin devamı? Görüşlerinizi alayım lütfen..

arkadaşlar 25 gün önce çok hoş bir beyefendiyle yemege gittim. 6 saat sohbet ettik. inanılmaz keyifli bir görüşmeydi ama arkasından beni aramayınca ben de onu aramadım. hikayeyi burdan da paylasmıştım. bazı arkadaşlar biliyor olmalı.. B

ahsettiğim beyfendi, 25 gün aradan sonra bugün aradı.. onun oturdugu mekanın önünden geçmişim. Zaten sosyal medyada bir kaç gündür fotograflarımı beğenmeye başlamıştı. ben oturdugu yerin önünden geçince mesaj atmıs "güzellik işin yoksa buraya gel, seni görmeyi çok istiyorum" diye. Ben de gittim yanına, sarıldı beni görünce.. sonra kuzeni ve erkek arkadasıyla oturduk sohbet ettik. Sunun da altını çizmeliyim ki bu adamın bana bakınca gözleri parlıyor. Aynı şekilde bende de acaip bir hoşlanma var.. 10 dakika sonra, ben "kalkmam lazım" dedim. Kuzeni dedi ki; otursaydın biraz daha.. Ben de "ekremi görmeye geldim, arkdşlarım diğer tarafta bekliyor" dedim.. Sonra tam kalktım bu hoslandıgım cocukla vedalaşıyorum. bana dedi ki; "Görüşelim ama bence biz seninle dedi" ben de "Bu sefer özletme ama kendini bu kadar" dedim. O da bunun üzerine "Bugün programın var mı aksam?" dedi.. Annem bekliyor eve gidicem, başka birgün bişiler yapalım dedim . tamam dedi..

soru 1: sizce nasıl davranmışım? Sonucta az oturdum, aksam davetini kabul etmedim ama özletme diyerekte aslında onunla ilgilendiğimi belli ettim.

soru2: sizce bundan sonra o arayana kadar beklemeli miyim yoksa onun mu arayarak bir yerlere davet etmesi lazım..

yani kısaca sizden bir değerlendirme istiyorum:9

Sevgiler, saygılar

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• yine bir aşk hikayenle birlikteyiz...doğru yapmışsın.O seni tekrar arar.Ama bu sefer reddedersen dahada seninle uğraşmaz.

1|0
    0|0
    • Yok etmiycem yaa bu kez gerçekten aşık oldum. Mesela eski erkek arkdşımla karşılaştım bugün, o da bebekteydi.. Ama onunla ilgili soru bile sormadım, bu çocugu sordum. düşün yani:) teşekkür ederim yardımın için

• eskileri takmamalı zaten.rica ederim.

Erkekler Ne Diyor 12

• Seni yataga atmasi icin bir kac level gecmeniz gerekiyor

Adamin sana ayiracak zamani yok evet guldunyz eglendiniz cunku ilk defa birbirinizi gordunyz

İlk defa bir araya geldiniz her ikinzinde buna ihtiyaci vardi zamanin nasil gectigini anlamadiniz bile

Adamin elim sallasam ellisi misali bir havasi oldugu icin seninle gulmek disinda ikinci fasilda baska umitleri olabilirdi sex gibi ama adam tecrubeli oldugu icin sex asamasina gelmesi icin bir sure gecmesi gerektigibi biliyor o yuzden seninle zamanni harcamak istemiyor

İkinci ihtimal

Senle o bir geleceginz olamaz yani onu hayatina sokamazsin senin bakis acin cok farkli adamin kafasini s..ken bir tipsin cunku yas 30 u gecmis ne yapman gerektigini buradan millete soruyorsun

Acik sozlulugum icin kusura bakma

Adami elde etmek istiyorsan teknik direktor degisikligi yapmalisin

0|0
    1|0
    • bence yorumun çok kaba ve çirkin olmus. insan nasıl bakarsa öyle görür. benim yasım 30 evet ama onun yası da 37. ayrıca her oturdugun güldüğün insanlla eğlelnemessin. bu farklı bir elektrik gerektirir. ayrıca ben de kariyeri olan bir televizyoncuyum. senin söylediğin gibi hafife alamaz beni. insan nasıl bakarsa öyle görür diyorum. umarım daha düzgün ve sağlıklı bir bakış açısı yakalarsın hayatında

• Statunu kisiliginin onune koyman cig bir kafa yapisi ornegidir

Ben genel hatlarla olayini degerlendirdim

Biraz sert bir uslup oldugu dogru ama sana yol gosterici olmasi acisindandi

• sen de adamı bas tacı yapıp beni ezdin ama.. kendimden kucuk biriyle olsam genc insan hayır gelmez dersiniz, yaslıyla olsam, baban yasında insanla ne işin var dersiniz. yasıma uygun biriyle görüşüyorum ona da laf geliyr:) bence biraz daha pozitif olmaya calısın

• soru 1: sizce nasıl davranmışım? Sonucta az oturdum, aksam davetini kabul etmedim ama özletme diyerekte aslında onunla ilgilendiğimi belli ettim.

Normal davranmışsın, eksi yok.

soru2: sizce bundan sonra o arayana kadar beklemeli miyim yoksa onun mu arayarak bir yerlere davet etmesi lazım..

Sen bekleme de kal, 3 gün ses seda gelmezse bir gün bir iyi geceler mesajı çek, sonra beklemede kal.

cut.

1|0
    0|0
  • Biraz uzun olmamış mı

1|0
    0|0
    • haklısınız uzun oldu ama detay vermeden anlaşılamazdı. sabrı olanlar artık yardımcı olacak ne yapalım..

• Bence olayları biraz akışına bırakmak daha iyi olur. Yani sanki mesafeli ama sıcak davransanız, daha iyi olur gibi. Birincisi, siz olması gerektiği gibi davranmışsınız. İkincisi, kendisinin üstü kapalı davetinizi değerlendirmesi ve sizi daha sakin bir yere davet etmesi lazım. Başbaşa kalıp, birbirinizi daha iyi analiz edebileceğiniz bir yere.

1|0
    0|0
  • biz türklerin en büyük hatası aşka siyaseti karıştırmak oluyor bence şöylemi olur böylemi olur ne yapmam lazım gibi düşünceler ve kendimizden farklı davranmak aslında olayı dahada çıkmaza sokuyor . Bence insanlar içlerinden geldikleri gibi davranmalı ve duygularını söylemeli sen böyle yaptığında karşı tarafta aynısını uygulayabilmeli

1|0
    0|0
  • İyi davranış.

1|0
    0|0
  • Birincisi çok hanım davranmışsın aferim diyorum. 2.cisi artık ben mi arayım o mu arasın faslını geç özledi isen ara sevdiysen sonuna kadar da peşinden git..

1|0
    0|0
  • Sorsaydın ya 25 gün aramak için mi düsünmüs diye veya sen oradan geçince mi aklına gelmişsin?

1|0
    0|0
    • ben bana sitem edilmesinden hoslanmıyorum. bu yüzden ben de çok gerekmedikçe sitem etmeyi tercih etmiyorum açıkcası.

• değilim. uzun zamandan beri ilk kez birinden bu kadar etkileniyorum..

• Havada aşk kokusu oldugu zamn beyın devreden cıkar beynınıyı kullanıp mantıklı dusunmenızı tavsıye edıyorum

• Gayet normal,al gülüm ver gülüm.

1|0
    0|0
  • Bence Tan İyi Tanimadan Seni Cagirdigi Heryere Gitme Erkeklere Guven Olmaz Bende Erkegim Ama Gercek Bu :)

Aramasını Bekle

0|0
    0|0
  • '' Bu sefer özletme ama '' diyerek Ekrem'in götünü resmen kaldırmışsın..

1|0
    0|0
  • Adi üstünde ulan hikaye ne okuyacagim roman köşesimi burasi .

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• İyi davranmışsın

Beklemelisin o arasın.

1|0
    0|0
  • bence özletme bu sefer demekle o aradaki 25 günde onu özlediğini eksikliğini hissettiğni çok belli etmişsin bence belli etmeseydin daha iyiydi ama gözleri parlıyor diyosun bu süreçte belki de hislerinden emin oldu ve o da senden hoşlanıyor bana göre bundan sonra o arayana kadar beklemelisin

1|0
    0|0
    • açıkcası ben hislerini belli etmeme konusunda çok kontrollüyüm. istemesem böyle birşeyi asla söylemezdim. ama bu kadar kontrollü olunca da erkekler; "bunun cok burnu havada", ya da "bana ilgisi yok" deyip, alakayı kesebiliyor. Ben hafif bir gaz verdim diyelim.. Teşekkür ederim bekliyeceğim aramasını o zaman :)

• evet aslında o açıdan bakmamıştım hiç ama seni en kısa zamanda arıycağına eminim :)

• onun araması lazım. hoşlandığını belli etmişsin hatta özletme kendini demişsin zaten bence bekle bence

1|0
    0|0
  • Her istediğinde görmesin seni iyi yapmışsın. .

1|0
    0|0
  • Bir kız bu kadar cool olabilirdi ancak harbi tebrik ediyorum okurken etkilendim. Aslında anladığım kimsenin fikrine ihtiyaç duymayacak kadar zeki ve öngörü sahibisin ama;

soruya da yanıt vermiş olalım.

1-davranışlar son derece yerinde ve ağırbaşlı olmuş. hemen akşamki teklife evet demenen vs süper

2-bekle hiç acelen yok nasılsa arayacak.

hem bu ağır hanım kız tavrılarını da bozma

1|0
    0|0
    • dışardan böyle algılanmak güzell o zaman kesin onda da aynı hislerimi uyandırdım demektir ve bunları duyduguma gerçekten cok sevindim:) tesekkur ederimm

• Bence hıc arama yanı 6 saat oturup cok güzel vakıt gecırıp sonrada hıc mı bı ınsan hal hatır sormaz .s Bence adam evlı bıle olabılır yanı dıkkat et. :)

1|0
    0|0
    • yok değilk ortak arrkdşlarımız var biliyorum .. sadece kadınların hepsinin yanında görmeyi arzu edeceği, her yönden mükemmele yakın bir adam. muhtemelen üzerine düşülmesine alışmış. ben de bunu tahmin ettiğim için hiç sesimi cıkarmadım

• evt ben de samimi erkek seviyorum ama yapışsa mesela onu da istemezdim. biraz da zor erkekleri seviyorum cunku ben de zor biriyim. tamam o zaman öyle yapıcam:) tesekkurler yardımlar için..

• Rıca ederım

Yükleniyor...