Bir erkek olacak..........

Karizmatik,tatlı yakışıklıda olabilir.. Hayatının her şeyi.. Çıkmıyorsunuz ama birbiriniz için ölebilecek durumdasınız.. Bir bakmışsın hayatının her şeyi oluyor.. Çok düşünceli.. Bazen üstüne kenetlenip seni korumasına o kadar bayılıyorsun ki..heleki başka erkeklerden çok kıskanıyor.. Erkeklerin olduğu yerde seni yalnız bırakmıyor.hatta senin için kavga bile ediyor. Ailenle tanışıyor.. Beraber ders bile çalışıyorsunuz. Aynı kulaklıktan müzik dinliyorsunuz. O kadar eğleniyorsunuz ki mutluluktan uçuyorsunuz :) aranızdaki yaş farkı yok ikinizde öğrencisiniz.. O kavga falan edince sen teselli ediyorsun hiç ağlamayan erkek sana ağlıyor.. Romantik olabiliyor bazen. Senin taş kalbinin arkasındaki pamuk kalbi öyle biliyor ki omzuna yaslanıp rahatça ağlayabiliyorsun. Sarılınca kalbin uçacak gibi oluyor. Beraber kitap okuyorsunuz. Sigara içmesine falan engel oluyorsun. Sende onun annesiyle çok iyi anlaşıyorsun.. Senin halini o anki durumunu gözünün içine baktığında anlıyor. Seni izliyor..hiç böyle erkek yok mu ya? :):)

0|0
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• senin bu yazdığın kız özelliklerini taşıyan bir kızı da ben arıyorum ama bulamıyorum arkadaş hepiniz mi takıntılısınız yahu...

0|0
    0|1
    • O kız benimde erkek,yok

• bak üzüldüm şimdi o zaman bu iki insanın bir an evvel cesaretini toplaması lazım ya ömür boyu üzülecekler ve başkalarını da üzecekler ya da bir an evvel gerekli mutluluğu yaşayacaklar. Biraz cesaret o zaman.

Erkekler Ne Diyor 19

• buradaki yeğenlerimin hepsi öyle.

0|0
    0|1
  • varsa gelsin bizide sksin

0|2
    0|1
  • sen bunları istiyosun da, hak edebilecek biri misin? şahsen böyle birini hak edicek birisi değilsin. üzgünüm ama böyle

0|0
    0|1
    • Nerden vardın bu kanıya acaba? Tanıyor musun ki?

• Hayır aksine çevremdekiler zekiydi dedim :)

• ben de mi zeki oluyorum? bana da bir yorum yap. egomu tatmin etmek istiyorum :D buna gerçekten ihtiyacım var :D

• Wawaway senaryo o kadar düşünüp tasarlanmış ki ...

ama ne yaparsın yönetmen yok işte :D

0|0
    0|1
  • ben varım ama bazen kompleksliyim,agresifim ama bazende kedi gibiyim.Saçlarımda sarı tipimde recep ivediğin ikizi...:D

0|0
    0|0
  • hangi film bu izlememeiştim :D

0|0
    0|1
  • öğrenci diyiliz ve annemi tanımıyo gerisini birebir yaşıyoruz bence tabi onada sormak lazım

0|0
    0|1
  • var fakat daha keşfedilemedi :(

0|0
    0|1
  • benım kardesım bu :D

0|0
    0|0
  • Yok ya biz böyle hep öküz boy boy.

0|0
    0|1
  • Varda öyle bayan beni bulamıyor

0|0
    0|0
  • dogru adrestesin

0|0
    0|0
  • Ben varım ama canım kusura bakma tipim değilsin :)

0|0
    0|1
  • Sen çok şey istemişsin.Çok değil hatta abartmışsın bence.

0|0
    0|1
  • sabırla sonuna kadar okudum yazının. ve sorunun sonunda hüsran...hayır,taze bitti..

0|0
    0|1
  • çok mıç mıç, çok sıkıcı

0|0
    0|1
  • Bir an dedim ki bu kız beni nerden tanıyor ?

0|0
    0|1
  • varrrrrrrrrrrrr :)

0|0
    0|2
  • o erkek benim ama homoseksüelim bebeğim :) şansına küs

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• herşeeyi anladım da şu aynı kulaklıktan şarkı dinleme şeyi nedir yaa ne ergence yani

ayrıca hiç hijyenik değil iğrençç kendi kişisel ürünlerimi asla kullanmam kimseyle sevgilim bile olsa ki zaten kişisel ürünlerimi biriyle kullanıyorsam o kişi çok şanslı demek ki deli gibi aşığım heralde ya da hiç aşık olmadığım şekilde aşığımdır ne bilim düşünemiyorum yani çok iğrenirim ben herşeyden:)

ikincisine geelirsem konunun tatlı yakışıklı falan diye girmişsindir de ben aşık olduğum zaman benim için en en en yakışıklı sadece kalbimde ki kişi oluveriyor bir tek,benim için karizmatik de,çekici de,tahrik sebebide,tek düşündüğümde,yakışıklı da herşey de o olur

benim için hele ağlıyorsa ahh anam tadından yenmez yani asla kıyamam salya sümük başlarım bende ağlamaya:)

0|1
    0|1
    • Sende haklısın ama pis birine bende yaklaşamam yani dinlediğim kişinin temiz olduğunu bileceğim yoksa bırak kulaklığı dip dibe zor dururum..

• herşeyiyle hayırlı olsun ilk önce tabii ki

ALLAH kalbimize göre versin bacı ne diyelim :)

• Aynen bacım :)

• Cool story sis...

0|0
    0|1
  • hayal dünyanız ve ifade ediş tarzı ne kadar da güzel öyle biri çıktı mı o erkeği nasıl elımde tutabılırım acaba diye düşünürüm :D

0|1
    0|0
    • Dimi dimi :) ama madem bu kadar özelliği var onuda biz elimizde tutmaya çalışmayalım o bağlansın :D

• Ağlamak istiyorummm :'( gece gece ne hayaller kurdurdun banaa :(

0|0
    0|0
  • Hadi uyanalım güzel rüyaydı :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...