Garip takıntılarınız var mı ?

Bu durum burçlara bile değişiklik gösterebilirken bir çoğumuzun garip takıntıları var.

link

burçlar burda benimki birebir uyumlu :)

Yanı sıra alarmı tam saate kurmamam mesela 6:00 yerine 6:01 gibi.

Bulunduğum odanın kapısının aralık olmaması ya tam açık ya da tam kapalı olması.

Varmı sizin bu tazr garip takıntılarınız ?

0|0
1924

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 23

• Burcumda yükselenim de akrep.

cinsellik en büyük takıntısıdır.

Marka takıntısı ile tanınır.

Jöle, sprey takıntıları meşhurdur.

Kadınları ipek çorap, ruj ve iç çamaşırına takıntılıdır.

Sitede sadece bu kadari yazmiş, kesinlikle doğru ama bunlar devede kulak. Daha çok takintim var benim.

1|0
    0|0
  • Bu tarz ya da benzeri takıntılarım yok.

1|0
    0|0
  • Başak :

Ellerini yıkamak en büyük takıntısıdır.

Parfümsüz sokağa çıkmaz.

Dudaklarını yemek takıntısı vardır.

Canı sıkılmışsa, parmaklarını ritmik olarak bir yere vurarak sıkıntısını dile getirir.

1|0
    0|0
  • obsesifim de anlayalım.delisin işte bariz.ben de ruh hastasıyım temizlik takıntım var.simetri olayı falan.sorunluyuz yani alltogether.

1|0
    1|0
  • Oğlak

Erkekleri top sakal, fular, kol düğmesi ve saat takmadan duramaz.

Alıştığı parfümden başkasını kullanmama takıntısı vardır.

Sürekli bildiği yerlere gitme takıntısı meşhurdur.

Sürekli not alma takıntısı vardır. demiş peki gerçekte nasıl ?

top sakal bırakmam kesinlikle

hayatım boyunca saat de dahil hiç bir takı kullanmadım kullanmam

sürekli bildiğim değil bilmediğim yerlere giderim keşfetme takıntım vardır ;)

not mu ? okulda kaldı onlar be anam :)

1|0
    0|0
    • Sen burcunu değiştir :)) Gerçi buçlar değişti zaten :)

• Boşver sen burçları o zaman yükselenine alçalanına falan bak :)

• bilmiyorum tek bildiğim yükselenim ... neyse hayırlı geceler :)

• Kabahati burçlara atmak yerine "yoksa bende obsesif kompülsif bozukluk mu var ?" diye şüphe edersen, belki bunlardan kurtulmak için mesafe de katedebilirsin.

1|0
    0|0
  • bilgisayarda download yaparken silinmesin diye aynı dosyadan en az 3 tane indiririm...:))))hahaha sesli güldüm yah..

1|0
    0|0
  • nedenini bilmiyorum ama bende kızıl saç takıntısı var kızıl saçlı kadınları bir türlü sevemiyorum aynı kadın gitsin saçının rengini değiştirsin o zaman severim :)

1|0
    0|0
  • ortalıkta yırtık bir şey kağıt felan görmeye gelemem , bide ıslak saç

1|0
    0|0
  • oğlak burcu icin, top sakal,fular ve kol düğmesi haric hepsi dogru. Bunun dışında olmasını istediğim bisey icin sol isaret parmağımı 3 kez ısırırım ya da sol ayağımın üstünde 3 kez sekerim, kitaplığımdaki kitaplar alfabetik sıraya göre dizilmiştir ve telefon rehberimdeki herkes ad-soyad olarak kayıtlıdır.

1|0
    0|0
  • Dinlediğim müzik yüksek ise başkalarının benim hakkımda düşündüklerini ben kendim yazarım. Bi deyişle kendimi millete göre ayarlamak. Ama bu takıntım geçti diyebilirim

1|0
    0|0
  • İçtiğim bir bardaktan o bardağı bilsem bile asla o gün o bardakla içmem.

1|0
    0|0
  • Her şey düzgün duracak :D

1|0
    0|0
  • Oha ne alaka :D

cinsellik en büyük takıntısıdır.

Marka takıntısı ile tanınır.

Jöle, sprey takıntıları meşhurdur.

Kadınları ipek çorap, ruj ve iç çamaşırına takıntılıdır.

1|0
    0|0
  • son 5 senedir kolumda mutlaka bir toka ile dolasıyorum

suan farkettim

baskada birsey gelmiyor aklıma

1|0
    0|0
  • yengeç; çocukluk oyuncaklarını atamaz diyo. doğru valla hala duruyolar :D

1|0
    0|0
  • mesaj gönderdikten sonra mutlaka iletim raporuna bakarım :)

1|0
    0|0
  • paraları cüzdana yerleştirirken atatürk resminin olduğu tarafı öne bakacak şekilde yerleştirmek.

1|0
    0|0
  • gri ve siyah

1|0
    0|0
  • okumak istemiyorum sizinkileri :))) galiba bu takıntı .. ayrıca cok begendigim sarkıları paylasmam.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 19

• En büyük takıntım sanırım eşyalarımın yerinin sabit olması. Dağınıklığımın içinde bile muhakkak düzenim vardır. En basitinden kahve kavanozunu koyduğum raf veya dolap hep sabittir. Evime gelen bir arkadaşım kendine kahve yaparken kavanozu başka bir rafa koyarsa, tabii ki bundan kavga çıkarmam ama bu beni rahatsız eder ve sinirlenirim :) Ama belli etmemeye çalışır, kibarca durumumu anlatır aldığın şeyi aldığın yere bırak uyarısı yaparım. Bu kozmetik ürünlerim, makyaj malzemelerim, varsa biblolarım, hatta küçük bir kağıt parçası için bile geçerli.

Bir başka takıntım da saati hep 2-3 saat öncesine kurmam :) Yataktan fırlayıp evden çıkan insanlardan olamadım hiç. Sabah kahvemi içip, kendime gelmem, birşeyler atıştırmam, icap ediyorsa duş almam, rahat rahat giyinip hazırlanmam için yeterli vakit olmalı. O yüzden mesela 9.30'da evden çıkmam gerekiyorsa saati muhakkak 7'ye kurarım.

gibi gibi :)

2|0
    0|0
  • Sabah evden çıkmadan önce kapıyı kapatıp kapatmadığıma en az 3 kere dikkat ederim.

Bu arada benim burcumda yazılan takıntılar bana uygun değilmiş.

1|0
    0|0
  • Benden önce birisi tuvalete girmişse kesinlikle onun arkasından giremem hemen.

Dışarıda tuvalete giremem asla.

Bir gece önceden seçerim ertesi gün ne giyeceğimi eğer o seçtiğim şey yıkanmamışsa ya da başka bir nedenden dolayı giyemiyorsam çok sinirlenirim.Mutlaka olmalı o kıyafet.

Kitaplarıma benden başka kimsenin dokunmasına izin vermem belli bir diziliş sıraları vardır kafamda oluşturduğum.Eğer o dizilişi biri elleyipte bozduysa anında anlarım değiştirenin burnundan getiririm.

Kışın atkı bere takamam.

Aralık bir dolap kapağı varsa ve uyumadan önce kapatmadıysam mutlaka o gece uykumdan uyanır kapatırım onu.

Alarmı asla 3 içeren bir saate kurmam 3 yazmamalı.Yani 15:03 15:13 03:20 falan olamaz.15:04 15:14 olur 03:20 yerine de 02:20 yaparım erken kalkarım :D

1|0
    0|0
  • Yay burcu takıntıları

Mavi ve mor renkleri giymeden duramaz. Bu onda takıntı hali almıştır.

Küçük ve kapalı alan takıntısı vardır.

Loto, toto, altılı ganyan, milli piyango takıntıları meşhurdur.

Seyahat takıntısı müthiştir.

Seyehat kısmı çok doğru :D onun haricinde deniz kenarına gittiğimizde kumsalda yürürken ayak izleri beni sinir eder onları düzeltirim evet evet gülmeyin şimdi ama öyle :D

1|0
    0|0
  • Ayak tırnaklarıma biri dokunursa çok sinirlenirim.

Simetri hastalığım var.

Haşlanmış yumurtayı başka biri soyarsa yiyemem.

Bunlar geldi aklıma :)

1|0
    0|0
  • Kısmen doğru diyelim

1|0
    0|0
  • Başak

Takıntılarım arasında dudak ısırmak/yemek yoktur ama el yıkama fazlasıyla var.

1|0
    0|0
  • İkizler

Ellerini, ayaklarını oynatmadan bir şey anlatamaz.

Cep telefonu olmadan sokağa çıkamaz.

Pencere açmadan bir odada duramaz.

Seyahat takıntısı meşhurdur.

Çok doğru tam üstüne basmış :)

1|0
    0|0
  • benimkiler tutmadı :D cüzdan takıntım var gördüğümü alıyorum , birşeylerin yamuk durması sinirlerimi bozuyor :)

1|0
    0|0
  • benim burcumda çok uyumlu laaa :D çay veya kahveyi karıştırdıktan sonra bir kez daha ters yöne karıştırmak en garip takıntımdır herhalde

1|0
    0|0
  • dışarıya çıkarken illa bir poşet veya kitap veya anahtarlık herhangi bişey olmadan kendimi eksik hissediyorum

1|0
    0|0
  • yemeğin altını kapatmadan önce az daha pişsin psikolojisiyle 10 dan geriye saymak.

2|0
    0|0
  • Birisi bana ssstt demesinden sinirlenip bagirmak ve yedigim yemekten cok az yuzume surmek

0|0
    0|0
  • benimde öyle takıntılarım vardı şimdi takıntılardan eser yok.

1|0
    0|0
  • Güneş gözlüğü takamam dışarıda :D bikiniyle caddede gezerim ama güneş gözlüğü takmaya utanırım :D

Kulaklıksız müzik dinlemek veya film izlemek çok rahatsız eder beni tek başıma bile olsam

1|0
    0|0
  • Burclara ınanmam ama bırkacı dogru cıkmıs gıbı.

1|0
    0|0
  • yıkanan kıyafetlerimi takip ederim. yıkanıp kuruduktan sonra hemen dolabımda olmalı.

1|0
    0|0
  • yemek lokmamı sağ arka dişlerle yiyoyorken ve yutma kıvamına gelmişken mutlaka lokmayı sol tarafa alıp bir müddet o tarafta çiğnerim :/

1|0
    0|0
  • yolda yürürken ıslak bir yere ayak bastıysam diger ayağımlada ıslak yere basar her ikisinide eşitlerim :) biraz fazla garibim sanırım :))

1|0
    0|0
Yükleniyor...