Vakıfbank Bayan Voleybol Takımı Dünya birincisi oldu. Lakin..

Futbolda olsa heryerde avaz avaz yazar, konuşulur vesaire.. Futbolda yenilmek bile , voleybolda dünya birinciliği almaktan daha çok ses getiriyor. Neden?

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• kültür farkı desek daha iyi olur eğitim seviyemizi gösteriyor futbol kavga küfür holiganlık vs..

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Çünkü futbolu seven insan kitlesi voleybolu seven insan kitlesinden daha fazla burada kasıtlı bir şey yok :) ama ben bütün sporları severim severek izlerim onlarında başarısını paylaşmalıyız

1|0
    0|0
  • estonyayı yenince herkes helal olsun der , ama dünya birincisi olan takımdan kimsenin haberi bile olmaz.

saçmalık

1|0
    0|0
  • Erkek işi değil de o yüzden

0|0
    0|0
    • Erkek Voleybol takımı, Bayan boleybolundan daha değerlidir.

• Benimde dikkatimi çekmedi fazla akşam duydum bir ara sen söyledin öyle aklımda kaldı voleybol dikkat cekmiyo bizde

• Amatör bir spor olarak görülüyor ülkemizde ki zaten dünyada da bu görüş hakim.

0|0
    0|0
    • Dünya'da bu görüş hakim değil. Bugün haberlerde " Ülkemiz dünya birincisi oldu" haberlerine denk gelmedim ama Dünya basını bizi konuştu.

• Dünya basını ne kadar etkili tartışılır bir new york times vs. gibi bir gazete yoksan yoksundur.Dünya genelinde iş ahlakı denen o işi güzel yapan insanlar var.Değer yüklüyorlar.Bizdeki düşünce bu değil maalesef ve bizim insanlarımız başarıları kutlamayı beceremezler.Hele ki toplumda tutulmayan birşey ise.

• Pekala, Teşekkürler.

• Sonra da niye olimpiyatları bize vermediler, vermezler tabi

0|0
    0|0
  • Popülerite açısından futbol > voleybol. Sadece türkiyede değil tüm dünyada böyle. Bu yüzden ilgi görmüyor.

0|0
    0|0
  • futbolu seviyoruz. gerçi voleybolcu kızları "perileri" severim. hele de sayı alınca birbirlerinin popolarına vuruyorlar ya. awesome!

0|0
    0|0
  • futbol hariç gerisi boş

0|0
    0|0
  • Bak mesela biz sizi futbol tribünlerine çektik ama siz bizi voleybol tribünlerine çekemiyorsunuz.

0|0
    0|0
  • Budala herifler futbol manyagi olmuslar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...