Ertesi gün hapı hakkında bilginiz var mı?

Konu ertesi gün hapıı bılındıği uzere ertesı gun hapı hamıleliği kessın olarak önlemez sadece döllenmeyi geciktirir peki dollenmeyi 2 ay gecıktırdi dıyelım (mısal verıyorum)o ıkı ay ıcersnde adet goruluyomu ? Döllenme tekrar ne kadar sure ıcersnde başlar yumurta rahme ulaşır? Ertesı gunu hapının etkısı ne kadar surer ? Hapı kullandıktan snra 24 saat ıcersnde ılskıye gırersen hapın etkısı olurmuu? Sızden rıca, lutfen sorulrmı yanıtlayınn yardımcı olun hepsnın kessın ve net bı cevaba ıhtıycı var kafamda cunkuu suana kadr net bı cavp bulamadım sımdıden teşkurler

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• ertesi gün hapinin ilk 12 saat içerisinde içildiğinde etkisinin daha iyi oldugunu biliyorum, maksimim 72 saat. fakat döllenmeyi geçiktirdiğini bilmiyordum.

0|0
    0|0
    • Ertesı gun hapı hc bı zaman yuzde yuz kessın bı yontem degldır hemen kullanldgnda dahı yuzde 85 yararı oluyor yanı yıne bı ıhtımal var

• dikkat edin, kondomlarada pek itimat etmeyin. benimki yırtılmıstı bir keresinde :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Arkadasim ertesi hun hspini adet olduktan 3-5 gun sonra bile alsan bir haftaya kanaman olur afetine varsa hemen adet olursun anlican hamilelik olmasin diye adet ediyor bayani..sonra bir donem sonra normal adetini olursun ve adetin o tarihten sonra duzensizlik yoksanormal ilerler...basima geldi sevgil adet olmustu bir hafta icinde iliskimiz oldu hemen aldim icti..5gunicinde tekrar kanamam oldu ddi ve gecen gun icinde de adet odu normal adetini..

0|0
    0|0
  • yüksek oranda koruyuculuğu olan bir yöntem de bu kadar karışık şeylere nasıl girdin onu anlamadım bu haplar çok acil durumlar için kullanılıyor onun dışında diğer yöntemleri kullanmayı deneyin

0|0
    0|0
  • spermin kuluçkaya yatacağı yoktur 2 ay boyunca bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• link buradan öğrenebilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...