Bayramları hiç sevmiyorum nedense?

aileden bir kayıp falan da yok çok şükür ama bayramlşarı hiç sevmiyorum siz sevio musunuz?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• bende sevmem sevmem için bir sebep yok. bayram benim için hiçbişey ifade etmiyo

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bayramlaşmak gibi manası yüksek birşey yok.İnsanlar değerlerini gösteremedikleri kişilere o güb vasıtasıyla çok güzel bir şekilde vakit geçirip değerlerini yansıtma fırsatını bulabilirler.

1|0
    0|0
  • ben seviyorumda demiyorum, sevmiyorumda demiyorum.şu anbekar oldugum için akraba ziyaretleri bile yapmiyorum. yanlıs yapiyorum biliyorum ama işte gitmiyorum. ancak bir yerlerde denk gelirsek bayramlasıyorum.

1|0
    0|0
    • aynen babaannemler sadece onlara da payımı almak için :) digerl yelere annem ve babamla beraber hayatta gitmem

• Artık bayramlar eskisi gibi değil. tadı yok

1|0
    0|0
  • Ben de hiç sevmiyorum :(

1|0
    0|0
  • byrm nsl sevılmez sen bence byramı değil topluluğu sevmiyorsun...

1|0
    0|0
  • bana hergün bayram farketmiyor

1|0
    0|0
  • Tüm akrabalar kavgalı :)) Bayramlascak kimse yok :))

1|0
    0|0
  • sevilmez mi bea ne güzel tatil işte :P

0|0
    0|0
  • Ramazan Bayramını Seviyorumda Kurban Bayramını Sevmiyorum . Haşa ALLAH (c.c) Bütün Mübarek Günlerini Seviyorumda . Yani Yanlış Anlaşılmasın Krban Bayramının Bir Sebepden dolayı gelmesini istemiyorum . :)

0|0
    0|0
    • ozaman insanlar kurban edilecekti

• Kardeşim Ben Hayvanlar Kesiliyor Diye Değil . Benim Bir Kötü Anım Oldu Kurban Bayramında Onu Unatamıyorum Ondan Dolayı . Yoksa Hayvanlar Allah (c.c) Kurban Oluyor Bundan Büyük Makam Mı Var? :)

• Yok Değilim Ne Alaka . :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Bütün bayramları seviyorum. Fakat Kurban Bayramını sevmiyorum. Hayvanlara işkence yapıldığını düşünüyorum. Kurban Bayramının maksatı fakirlerin karınlarını doyurmak, bağış yapmak ve kurbanı insanlarla paylaşmak. Ama malesef bu maksattan sapan birçok kişi var. Kocaman bir dana kesip sadece onu buzdolabında saklayıp kendileri yiyen kişiler var. Maksat hayır işlemek değil sadece kendi nefislerini doyurmak oluyor. Bu yüzden bu bayramı sevmiyorum. O güzelim hayvanların kesilirken gözlerindeki yaşı ve bakışlarını çok gördüm. İçim elvermiyor. Ailemde kurban kesenler benden habersiz kessinler istiyorum. Ben sadece bayramlaşmaya ve ziyarete gidiyorum o kadar.

0|0
    0|0
  • ben de sevmiyorum

1|0
    0|0
  • Bir curcuna kalabalık neşeli ortamlar oluyor yılda anca 1-2 kez oluyor onu da seveyim bir zahmet

1|0
    0|0
  • Kucukkenki tadi olmasada seviyorum genede

1|0
    0|0
Yükleniyor...