Sevdiğiniz kişiye mesaj attınız ama

Değer verdiğiniz çocuğa yıllar sonra faceden mesaj attınız ama sevgilisi size cevap verdi onun hesabından ve birdaha mesaj atmamanızı ,mesajınızı sevgilisine göstermek istemediğini sileceğini söyledi.sevgilisini rahatsız etmemenizi söyledi.Onun sevgilisi olduğunu,bi ilişki içinde olduğunu bilmiyodunuz,bilseydiniz asla mesaj atmazdınız çünkü arabozucu olmak istemezsiniz.Bu sürekli içinizi parçalıyo ama üzüntünüzü geçiricek bişi bulamıyosunuz,napardınız?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Çok kötü hissederdim kendimi.

Bi yandan da acaba o mu yazdı diye düşünürdüm.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kafana bencede takma. sanırım burada esas olan onun bir iliski içerisinde olması sizi etkileyen kısım olmalı

1|0
    0|0
  • hiç böyle bir durumla karsılaşmadım. fakat karşılasacak olsaydım, madem ki bir sevgilisi ve yeni aşk hayatı var, kendimi teselli etmeme yardım edecek sebeplerden bir tanesi daha doğmus olur.

1|0
    0|0
  • çok takma kafana

1|0
    0|0
  • Bir şey yapmazdım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Telaş yapma. ama aynı hareketi tekrarlamamanı öneririm. bilmiyormuşsun, ama diğer kızın açısından bakarsan o da haklı. ama kafaya takılacak birşey değil,birdaha yazmazsın.

1|0
    0|0
    • yorum yapan diğer arkadaş da haklı,ya kız arkadaşıymış gibi numara yapıp kendi yazdıysa? bu da mümkün düşününce

• basima geldi ama aramistim arkadaslar arasi dalga amacli =)

nisanlisi cikdi telefona... dahada ne aradim nede bisi yaptim

1|0
    0|0
  • Yavaş ve depresyon müzikleri dinler,yorgan altında ağlardım.

1|0
    0|0
  • Evet kendi adıma mutsuz olurum, üzülürüm ama en azından onun mutlu olabileceğini düşünürüm. :)

1|0
    0|0
  • Afedersin ,bilmiyordum mutluluklar dilerim )$derdim !

1|0
    0|0
Yükleniyor...