Günümüz aşkları laçkalaşmadı mı sizce de?

Bu konuda ben cidden eski kafalıyım sanırım.Siz ne düşünüyorsunuz? bende bilirdim her önüme gelene mavi boncuk dağıtmasını..

bir gün onunla bir gün bununla kendimi aldatmasını..

ancak bildiğim bir gerçek var ki; sahte olan her duygu ve davranış aslından uzaklaştırır insanı..

bu yüzden ölünceye kadar yalnız kalacağımı da bilsem,

aşık olma ihtimalime ve saf duygularıma ihanet edemem..

zaman böyle; sende ayak uydur diyenler kusura bakmasınlar..

'ben seviyorum kalbimin eski kafali oluşunu..!'

• Biri gider, biri gelir, gerçek olsun- olmasın aşksız duramam ben!
    8% (4)5% (2)7% (6)Oy Ver
  • Sadece gerçek, saf aşktır beni tatmin edicek, eski kafalıyım belki de.
    59% (29)59% (22)59% (51)Oy Ver
  • Ne saçmalıyosun gece gece, bir git zıbar yahu!
    33% (16)36% (13)34% (29)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|25

En İyi Erkek Görüşü

• benim fikrimki artık teknoloji olsun moda olsun şarkılar filmler herşey çabuk tüketilir oldu.nasıl eski türk filmleri türküleri hala dinlenebiliyosa işte eskidende aşklar gerçekti sanırım .çünkü hepsi kıymetliydi saklanmaları lazımdı.şimdi ise sadece tüketiyoruz aşkıda tüketiyoruz saklayamıyoruz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• kolay gelde edilip tüketim toplumuna yöneldiğimizden insanların tek düzeleştiği bir dünyada sevgi değil her şey laçkalaştı

1|0
    0|0
  • baya suyu cıktı

1|0
    0|0
  • maalesef aşk bacak arasına indiğinden beri bu normaldir, tipe cüdana arabaya bakarak adam kadın seçme huyları sebebiyle; aşk maalesef katledildi, başımız saolsun.

1|0
    0|0
  • Kesinlikle laçkalaştı. Bu konularda ben de eski kafalıyım.

Bazen "Aman beee" deyip de ayak uydurmaya çalışsam bile sonunda doğru bildiğimi yaparım.

1|0
    0|0
  • ee madem herkes gercek askın peşinde niye kimse bulamamıs arkads birbirini bulsa burdakıler yeterlı :D

1|0
    0|0
  • Bi git ya, :)))

Ya tamam aşkı sevmek, istemek son derece normal de, aşk olmadığı zaman cinsel ihtiyaçlarını karşılamak için sadece seks amaçlı birileriyle takılabilirsin, karşına gerçek aşk çıkınca da aşkı yaşarsın

0|0
    1|0
    • aklınız fikriniz belden asagı olmus anasını sataym yaaa .bizim dinimiz helalinden baska kimseye dokunmamayı söylemiş sen hangi dine mensupsunki böyle diyorsun yazık ya valla yazık size ve siizn gbilere ..

• 1. Yazılan şeyi iyi oku, gerçek aşk çıkana kadar, cinselliği hayatından eksik etme demişim, aşk olmasın yada, her şey sekstir, belden aşağıdır dememişim değil mi?

2. Sizin dininiz ne der bilemem ama, hayatta güzel olan, insana keyif veren her şeyi yasaklayan bir inancın benim hayatımda yeri yoktur, seninle aynı şeye inanmak zorunda değilim.

3.Sana yazık esas, senin gibi yaşmayan kimseye saygın olmadığı için, hayatta 1 kesimin insanları hariç kimse ile muhattap bile olamayacaksın.

• (: herkes iffetli ve namuslu olamaz. İnsanlarla aynı kafada olsaydık, hepimiz aynı yöne doğru giderdik. (:

2|0
    0|0
  • aferin kız sana senin gibi kızlar kalmış mı ya aman tanrım:) çok taktir ettim seni kendin gibi birini bulursun umarım çakallar,zibidiler bulmasın seni...

2|0
    0|0
  • gunu bırlık sımdıkı asklar tadı yok yanı sımdıkılerın

1|0
    0|0
  • eski aşkları kim istemez sadece bulamadığımızdan böyle yaşıyoruz.

1|0
    0|0
  • aynı fıkırdeyım senınle

ayrıca tebrık edıyorum senı..yanlıs anlama ama senın gıbı dogru yolda ılerleyenı kalmadı dıye dusunurdum

1|0
    0|0
  • Aşk yatakla eş anlam kazanana kadar iyiydi. Kazandıktan sonra aşk yatakta laçkalaştı.

1|0
    0|0
  • İyi oldu bence böyle.

1|0
    0|0
    • C yi makarasına koydum.

Bu da bir seçenek tabi...

• Supersin durma devam.. :)

1|0
    0|0
  • ben de öyle duşundum ve hep kaybettim ama benim hala umudum var :/

1|0
    0|0
  • laçkalaşmak ?_

1|0
    0|0
  • Sadece gerçek, saf aşktır beni tatmin edicek, eski kafalıyım belki de ...

1|0
    0|0
  • Sahte prensescilik oynamıyosun demı şuan ?

1|0
    0|0
    • İstediğin gibi yorumlayabilirsin.

• haklı oldugunu düşünüyoruz

1|0
    0|0
  • bırı senı bu sekılde kandırırsa ona kızar mısın?

1|0
    0|0
  • Biri gider, biri gelir, gerçek olsun- olmasın aşksız duramam ben!

0|0
    0|0
  • Sadece gerçek, saf aşktır beni tatmin edicek, eski kafalıyım belki de.

0|0
    0|0
  • Süpersin tanışabilir miyiz :-/

0|0
    0|0
  • Aynen doğru diyorsun laçkalaştı artık kısa süreli ilişki peşinde herkes özellkle aşkım kelimesi ne kadarda boktan bir laf oldu arkdas arkdasa bıle dıyor

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bende bu yapıda biriyim birsini seviyorsam ya da birisiyle çıkıyorsam kesinlikle ondan başkası olmaz ..kimseye bakmam sadık biriyim

2|0
    0|0
  • günümüzde aşkmı kaldı gerçek sevgi yok denecek kadar az şimdiki ilişkiler çıkara dayalı...

1|0
    0|0
  • Günümüz insanı laçka. İlişkilerinin temelini çıkara dayandıran insan çok.

1|0
    0|0
  • haklısın...

1|0
    0|0
  • sabah sabha bu ne yaaa

0|0
    0|0
  • helal olsun sana ya bende senin gibiyim .her karsıma cıkana böyle soguk davrandıgımda falan diyolarki sen eski kafalısın .bide bana nelerle geldiler cok sevdiğim canım dediğim insan benim sevgime birlikte olarak inanabilcegni söyledi inanabiliyormusun .cok nadir bulunur temiz saf duygularla karsımıza cıkabilecek insanlar .ve ben eger bir müslümansam kendime duygularıma ihanet edemem .su ana kadar kimse elimi tutmadı tutamadı.ben her daim namusumu temizliğimi duygularımı saklayacagım .ta ki o insan cıkana dek . nasibim elbet biyerlerdedir diyip ya nasip deyip rabbime bırakacagım .ve simdi 11 yasında baslıyor cocuklar cıkmaymıs sevgiliymiş cok yazık gercekten .duygular 'askım birtanem' kelimesi bu kadar basitlesmemeliydi bence .sonumuz hayrolsun .rabbim gönlümüze göre birilerini cıkarır insallah .. selametle kal kardesim :)

1|0
    0|0
    • Amin kardeşim.Şu sözleri hatırlattın bana:

Kız dediğin İstanbul gibi olmalı, fethi zor Fatih’i tek olmalı.” derler

Vesselam

Kız da der ki: “Erkek dediğin de her gördüğü kaleyi düşürme derdinde değil de İstanbul aşkıyla yanıp tutuşan Fatih gibi olmalı ”

Fatih gibi aşık olacaksın ki İstanbul gibi maşuk düşsün bahtına..

• inşallahh öyle birileri düşer kardesim :)

• malesef laçka

1|0
    0|0
  • gerçek aşk kalmadı

1|0
    0|0
Yükleniyor...