Cok yalnızım sohbetımde guzeldır aslında muhabbet edecek insan arıyom

Ya bildiğin kafayı yicem gel dertleşelim ortak ne bileyim insan gibi sohbet edecek varsa konusalım yalnızlık böyle birşey heralde amk

Güncellemeler:
Ya sevdiğim bir kız var aslında ona karsı içimde hala bu var mı yok mu bilmiyorum tanıstık konustuk 2 sene önce kız yavastan hissettridi sevdiğini bende sevdim onu tanısmadan önce aklım baska birindeydi allah var kız sevdirdi kendini herneyse ilk zamanlar ilgisizdim üstüme düştü cok düştü ilgili oluncada sıkıldı sanırım artık cok sıkmısım hernyse bir öpme mevzusu cıktı ortaya yok fotografımız varmıs kızla onu öperken millet aramızı bozdu kızında psikolohjsini biz devam ettık ayrıldık 2 ay sonra
kıza annem cok laf etti bu fotograf mevzusu olurken kız ayrılmayı felan düşündü bnden benım psikoloji darmadagın olunca bizimkiler kızla konustu daha kötü oldu durum kız dahada etkılendı daha öncede 1-2 kötü şey yasamıstık artık dayanamadı ayrıldık aradan 2 ay gectı sımdı kız o fotograf var diyen cocukla cıkacak haa bide o cocuk kendısınden 1 yas kucuk ne yapmaya calısıyo anlamıyorum sövsem sövulmez dövsem dövulmez sevıyomda hala allah var anılar var
bizi bitiren sensin diye suratıma bakıp bakıp 2 hafta önce yeniden denemeye kalkıstık 1 hafta aklından atamamıs kötü anıları olmamıs o yüzden şimdide böyle bişeye kalkısıyo boslukta sanırım

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...