Kızlar sevgiliniz sizi kendine aşık ettikten sonra şu şartları koydu: kabul eder misiniz?

1. benim yasadığım sehirde yasayacağız

2.calısmayacaksın

3.ailemle oturmayı kabul edeceksin

4.kapanacaksın

ve diyorki işine gelirse...

sizde diyorsunuzki PEKİ SEN NE YAPICAKSIN BENİM İCİN?

o: 'seni aldatmayacağım' diyor. bu adam 5 vakit namaz kılıyor ama bencilın onde gideni. acaba ben bunları istiyorum ama kız istermi mutlu olur mu diye düsünmüyor. siz boyle sart kosan biriyle evlenınce mutlu olacağınıza inanıyor musnuz? üni 2deyiz ve staj yaptım ing. kursuna yazıldım diye ayrıldı benden. ben simdi napmalıyım? bu adam beni kendine asık etti 2 sene gecirdik .. yazık değilmı ya.. ben bunun hesabını kıme sorucam. ben bunu allaha mı havale etmelıyım arkadaslar ya...

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

• kusura bakmada ağır konusacam nerden bulup aşık oluyorsunuz söle adamalara arkadaş şaşıyorum sen onun hayat arkadaşımı olacaksın yoksa seni kendi düşüncelerine göre hareket ettiren bir piyon mu olacaksın böle despot adamlarla bir ömür geçmez benden sana söylemsi kendini kurtar

0|0
    0|0
    • gecmez dimi kardes:(

• doğru diyosun be kardes.. bide varya.. kendini bulunmaz hint kuması sanıyor. sen gercek erkek nedemek gorürsün benden sonra diyor. bende ondan baska kimseyi tAanımadığım icin hayatımda korkuyorum:(

• senin kafan ciddi derecede karışmış seni dinleyen ve yanlışları söyleyen birisi olması lazım eğer istersen ekle konuşalım sana belki faydam dokunur

Erkekler Ne Diyor 12

• Salak mısın sen ne devam ediyorsun. Bas tekmeyi özgürlüğün tadına var. Aklından zorun mu var. Yada elinle ettin boyynunla çak. Herif rest çekiyor sana boyun eğecek kadar kişiliksizmisin sen.

0|0
    0|0
    • oyle mı diyosun kardes:( ben cok saf ve fedakar biriyım ya... bu yüzden oluyor boyle:( cok sevdim cok acı cekıyorum nolurdu boyle olmasa

• cok tesekkur ederimmmmmmm:))

• Allah kolaylık versin bacım işin zor

1|0
    0|0
  • Bencil duygular

0|0
    0|0
  • esır kampımı açıyor bu vatandaş

1|0
    0|0
  • sana saygı duymamış bu kişi ...aşk böyle şeyleri kaldırmaz...uzalaşmadır aşk dsediğin...sakın bencil biri için hayatını mahvetme..sakın ama...önüne bak. derim ben sana...

0|0
    0|0
  • bence saçma aşk sevgi kısıtlamak değildir resmen seni kısıtlamış

0|0
    0|0
  • Sende öyle bir arıza bulmuşsun ki pes yani..

0|0
    0|0
  • Ayrıl gitsin...

0|0
    0|0
  • - Evcil hayvan mı alıyor yoksa insan mı ?

1|0
    2|0
  • buda bu cocugu kutsamıs..nırvnaya ulasmıs bu cocuk

0|0
    0|0
  • Neden sadece kızlar? Sevgilin erkeklere sormanı da mı yasakladı yoksa?

0|0
    0|0
    • cünkü bu cocuğu kabul edecek kız var mı merak ediyorum.:(

• ederse devirteslim mi yapacaksın?

• Kimsenin kölesi değilsin. Hoşnut değilsen ''İşine gelirse'' diyeceksin. Aksi takdirde kendine yazık edersin.

• işte onun adına evlilik denilor tamam mı

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Askimdan gebersemde asla evet demem kabul etmem. Kalbime basarim tasi zamanla onu unuturacak karsisindakininde fikrini alabilecek kabileyete biri cikar. Boylesi uste parayla haz edilmez. Bas tekmeyi kendini ne saniyorsa onunla kalsin. Kesinlikle ozgurlunden taviz verme. Verdikce ustune gelir

0|0
    0|0
    • boyle b, kız bulur mu bu sence:(

• Sadece namaz kılmakla ve kapanmakla bütün günahlarını örtebileceğini sanan bir zihniyet...İslam dininin bazı insanlarca böyle düşünülmesine çok kızıyorum.Herşey kapanmakla bitmiyor,önemli olan iyi insan olmak.Birkere bu arkadaş gerçekten o kadar dindar olsaydı,seni kapanmaya zorlamazdı çünkü İslam dini bunu öğütlemez.2. olarak da seni gerçekten sevseydi senden bu kadar ağır ve senin kara vermen gereken şeyler istemezdi.Senin yerinde olsam bu adamdan hemen ayrılırdım.

0|0
    0|0
    • o benden ayrıldı zaten:( kendi yaptığı bencıllık ve adaletsizlık dimı kardes:( bu daha günah dimi

• sutlamak icin iyi yöntem bulmus.

0|0
    0|0
  • Allah onu bildiği gibi yapsın 2 sene önce niye diyemedi ya bunları..

0|0
    0|0
    • sonradan deişmıs beyfendi. karakterimi yeni yeni oturttum ben diyor

• tamam sen de onun karakterine oturtursun resti çekerek öyleyse.

• zaten o benden ayrıldı

• Yat kalk şükret bence kurtulduguna iyilik yapmiş ayrilmakla

0|0
    0|0
    • vallamı:(

• Tabiki. Etkisinden kurtul az zaman gecsin anlayacaksin sen de. Şimdi ne olursa olsundu birakmasaydi mantigina dusebilirsin ara sira özlemden normaldir. Ama karsina sana saygi duyacak sen oldugun gibi sevecek biri cikinca kendinden tiksineceksin boyle bir insanla oldugun icin hata deyip gececeksin:)

• cidden cıkarmı oyle biri yaa:) bu benimi ilk sevgilım di. erkekleri tanımıyorum korkuyorum buyüzden:(

• kaç kaçabildiğin kadar diyorum...

0|0
    0|0
  • Mahzen varsa oraya kapat bir de deseydin. Allaha havale et o en doğrusunu takdir eder.

0|0
    0|0
  • Ayrıl .

0|0
    0|0
  • Hiçbirini yapmazdım seven adam beniolduğum gibi kabul etmeli beni değiştirmeye çalışmamalı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...