Sizce aşkın tanımı nedir? 2013

Merhaba arkadaşlar. Konu başlığında da gördüğünüz gibi, sizlerden aşkın tanımını yapmanızı istiyorum. Bana göre aşkın tanımını yapmak imkansız denecek kadar zor. Ama yinede tecrübelerden yararlanarak düşüncenizi paylaşabilirsiniz. Bu şekilde konuyu daha anlamlı hale getirelim.

Şimdiden kolay gelsin..

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• Yahu tanımını ne yapıcaksın? Yaşamayı becerebildik sorunsuz şekilde tanımını yapmamız mı kaldı.. teallasen.

0|0
    0|0
    • Bir bakıma sende haklısın, ama tanımı yapabilirsek yaşamı dahada şekillendirebiliriz. Yani en azından deneyebiliriz.

• sanmam tanım da yapsak, kurallar da koysak hatta kitabını da yazsak yaşayınca hepsi unutulacak yine hisler konuşacak.

Kızlar Ne Diyor 7

• değişkendir yaa ... ortak genel bır tanıma ulaşılamaz

kimine göre acı kimine göre mutluluk kimine göre azap kimine göre tutku ...

yani ne yaşadığına nasıl yaşadığına bağlıdır ...

ve de sadece karşı cinse duyulur diye birşey yok...kimisi vardır anne babasına aşk derecesinde bağlı tutkundur kimisi paraya aşıktır...

aşk bazen insanın kimyasını bile değiştiren bir duygu...

0|0
    0|0
  • bir tanımı yoktur bence.

0|0
    0|0
  • daha tuvalet eğitiminizi bile tamamlamadan aşkı sormaya geliyorsunuz git hadi 18 olunca gel

0|0
    0|1
  • aşk iki kelimelidir oda şöyle ; O' ğuz

0|0
    0|0
  • ama sen çok küçüksün canım aşkın tanımı falan yaş kaç 15 var mı ?

0|0
    0|1
  • karşılıksız sevmektir..

0|0
    0|0
  • sen daha 18 olmamıssın ne askı

0|0
    0|1
    • Bunu neye dayanarak söyledin bilmiyorum ama bence aşkın yaşı yoktur. Bunu unutma..

Erkekler Ne Diyor 4

• önce gülersin sonra ağlarsın kısaca özeti budur.

0|0
    0|0
  • aşkın tanımını yıllar önce niçe yaptı ama kimse kulak asmadı. iyiki de asmadı , yoksa niçeninde bir anlamı kalmazdı.

0|0
    0|0
  • C-A-N-S-E-L-İ-M

0|0
    0|0
  • İşte Sıkıntıda Buya Sen Seversin Seneler Alır Onlar Sever Dakikasında Nefes Nefese kalır

0|0
    0|0
Yükleniyor...