Bu kız ne yapıyor şimdi?

Dershanede ilk günlerimizdi ben en önde oturuyorum, ilgimi çeken bir kız vardı. Baktım sürekli bana bakıyor yandan yandan. Ama öyle böyle değil yani oldukça uzun süre izliyor falan. İşte Zamanla bende bakmaya başladım, ilk zamanlar göz göze gelip gözlerimizi kaçırıyorduk, daha sonra gözlerimizi kaçırmamaya başladık hatta bir keresinde 10 sn kadar ikimizde birbirimize baktık, hatta kızın yüzünde gülümseme oluştu böyle. Neyse işte bu sırada o sınıftaki diğer erkeklerle falan arkadaş oldu kaynaştı, tabi çok değil sadece arkadaş olarak. Herkesle konuşuyor ama bana şu ana kadar tek bir şey dahi söylemedi. Tek bir kelime bile. Geçen gün tam merdivenden çıkarken farkettimki tam arkamda bilerek yavaşlattım adımlarımı hatta duracak kadar yavaşladım, onunda yavaşladığını farkettim. Resmen karşılaşmamak için yavaşladı. Birden arkamı dönünce yüz yüze geldik, yanakları falan yukarı kalktı samimi olmayan bir gülümseme attı ben günaydın dedim bana cevap vermedi sadece kafasını salladı. Daha sonraları bakışlarımız falan daha az denk gelmeye başladı. Dün gittim arkasına oturdum konuşacaktım ama normalde arkasını dönüp oradaki çocukla sohbet eden kız o gün hiç arkasını dönmedi. Bugünde sabah tam dershane kapısında duruyordum. Uzaktan gördüm yakınıma gelince günaydın diyecektim. Tam yanıma geldi, kulağında kulaklık vardı, ama beni gördüğüne eminim yani, kafasını hiç çevirmeden ileriye sabitleyerek geçti. Bende sadece suratına bakabildim, kafasını çevirseydi günaydın diyecektim.

Öğlen derste hocanın verdiği kağıtları verirken yüzünde şu ifade vardı. Şimdi alt dudağınızı yukarı kaldırın, pişman gibi bir ifade yapın. Alt dudağınız dişlerinize değsin. Aynen öyle gözlerimin içine baktı bir an. Bende sinirli sinirli kağıdı aldım elinden.

Yani önce bakan oydu, aklıma sokan oydu sonra birden değişti. Bu arada tipim falan oldukça iyidir. Yani abartmıyorum, dershanede okulda bakan ciddi ciddi onlarca kız varken ben onu seçtim ama onun yaptığına bak. Sinirden elim ayağım titriyor.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Sende onu seçme başkasını seç kardeşim o zaman değerini bilir

0|1
    0|0
    • Onu istiyorum ama ben

• sen hele bir başka kızla sevgili ol baktın kıskanıyor hareketlerinden anlarsın zaten

• Zaten artık onunla ilgilenmeyecem diğer kızlarla falan takılcam.

Kızlar Ne Diyor 1

• belkide sadece senin kendisiyle ilgilendiğini fark etti ve çekindi. ben de oluyor bazen. bu konularda aşırı çekingenim.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Sakin olmalısın dershaneye gittiğine göre maksimum 18 yaşında olabilirsin.Hayatında çok fazla sevgilin olucak onlarca insan tanıyacaksın ve her seferinde geriye dönüp pişman olmak yerine ileriye bakıp tecrübe kazanmalısın.

0|1
    0|0
  • Benim kız dan biraz farklı benimde böyle olmuştu 1 hafta sonra sevgiliyiz :)

0|1
    0|0
    • Hocam anlat azıcık ya nasıl oldu :D

• Kızın ilgisi çek( zaten çekmişsin) Kızla sık sık konuş sammi ol kabul eder zaten merak etme ;)

Yükleniyor...