Çok merak ettiğim bir konu var herkes yorum yapsın

bu ülkede her gün her kanalda dizi var bugune kadar 1000 tane dizi başları bitti devam edıyo 2-3 dizi hariç hepsinin konusu aynı aşk

hatta osmanlı dizileri var padişah haremden dışarı çıkmıyo

bu ülkenın senaristleri yapımcıları okumuş adamlarının kafası çalışmıyo mu? bildikleri başka bişey yok mu ? vizyonları aynı mı ? yoksa hepsi aynı evde büyümüş aynı okuldan mı mezun nedir yanı ?

Güncellemeler:
yazdıktan sonra okumadım ama anlaşılıyo sonuçta (:

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• çok güzel bir noktaya parmak bastın, dizilerden nefret ediyorum. hakikaten bu tv tam bir aptal kutusu oldu çıktı başımıza.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hayır bizim halkımız bu konulara çok ilgi gösteriyo özellikle aşk konusuna . bu yüzden onlarda bu konulara odaklanıyorlar bence

0|0
    0|0
    • daha çok mahkum edıyolar başka dizi çıktıda reyting artmadımı

prison break çıktı herkes ızlıyodu sonra onun saatine türk dizisi koyup prıson break yayın saatini daha geç yaptılar en son yayından kalktı

• tavsiye ederım spartacus

• Dizi izleme istegi icimde gram yok izliyemiyorum ben :)

• türk dizilerini izlemiyorum o yüzden yabancı diziler en iyisi adamlar aşmış kendini bizimkiler aşktan başka bişi bilmiyor..

0|0
    0|0
    • bunu söyleyen bir kız

şaşırdım (:

• haha kapatırım o zaman game of thrones tavsiye ediyorum ;)

• tamam (:

Erkekler Ne Diyor 3

• Hep böyle ahlaksız toplum yapısını gösteriyorlar çünkü bizim dizilerimizi bizden çok çok araplar izliyor onların toplum yapısını bir ingiliz bir amerikan dizisi ile zor bozarsın çünkü bu çok yabancı gelir onlara ancak türkdizileri ile daha rahat bozabilirsin, bizi kendilerine daha yakın ve daha modern görüyorlar bu yüzden çok daha fazla etkileniyor bizim dizilerimizden bu medya olaylarında daha neler dönüyor neler hiçbirşey görüldüğü gibi değildir özelliklede medyada

0|0
    0|0
  • mesele para kazanmak

kazanıyorlar

0|0
    0|0
  • benim en çok merak ettiğim şey de senin bu türkçe'yle ilkokulu nasıl bitirebildiğin

0|0
    0|0
Yükleniyor...