Hollanda maçı ne olur ? İstediğimize kavuşacabilecek miyiz ?

Macaristan'ı yenmesini istedik yendiler , Estonya'yı yenmemiz gerekiyordu yendik sırada Hollanda maçı var . Fatih TERİM'li milli takım ne yapacak görüşleriniz...

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Sözü romanyada yaptık nişanı estonyada düğünde kadıköyde olacak inş :))

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• İstediğimiz zaman dünyada yenemeyeceğimiz takım yok. Yeter ki oyunumuzu tutturalım ve bariz hatalar yapmayalım.

1|0
    0|0
  • herşey olabılır mıllı takımda yenı bır mılat ya da sıradan bır maç.

2|0
    0|0
  • Zor ama biz türkler zoru severiz. ^^

1|0
    0|0
  • Çok zayıf bir ihtimal kazanmamız ama gönül kazanmamızdan play-off lara kalmamızdan yana bakalım neler olacak.

1|0
    0|0
  • Zor bir maç olacak

1|0
    0|0
  • Hayır, yenilecez gibi bi' his var içimde..

Umarım yanılırım..

1|0
    0|0
  • Hollanda gruptan çıkmayı bitirmiş bir isim ,siyasi ve sosyal bağlarımızın olduğu aşikar tüm bunların yanında baskılı oynamayacaklarını düşünüyorum bana kalırsa tur garanti.

1|0
    0|0
  • hollanda yatmazsa zor

1|0
    0|0
  • Alırız ya :)

1|0
    0|0
  • 2-1 alırız da romanya estonyaya az gol atsa bari

1|0
    0|0
  • bence herşey hollanda maçına bakıyor adamlarda kazanmaya geliyor onlar içinde çok önemli bir maç

1|0
    0|0
  • İnşallah bu maçı alıcaz ve play off'a kalacaz

1|0
    0|0
  • Adamlarda Van Persie var Robben var Sneijder var Vander Vaaart var bizde kim var bence berabere bitecek

1|0
    0|1
  • bilsem iddaa oynarım amk...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bu maç zorlu da olsa şu an için yenecek azime sahibiz.gücümüzü gösterip bu gruptan çıkmak için son damlamıza kadar savaşacağız ve galip geleceğiz..

1|0
    0|0
  • Romanyalılar 4-5 gol atmazsalar her türlü şansımız var 2-1 yeneriz diye düşünüyorum

Grande Terim ve öğrencilerine,başta forvet hattımız Burak ve Umut'a sonsuz başarılar dilerim gösterin gücünüzü <3

1|0
    0|1
  • umutlar tükenmez umut bulutla

2|0
    0|1
  • hollanda zor rakip yinede umudum var

2|0
    0|1
Yükleniyor...