Kelebek etkisine inanırmısınız..

Bir kelebeğin kanat çırpışlarının başka bir kıtada fırtınalara yol açması gibi..yani bu konuda ne düşünüyorsunuz..olabilirmi bir varlığın hareketlerinin diğerini etkilemesi bunu nasıl açıklıyorsunuz..Teşekkürler..

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• çok sacma buldum nedense.. kelebek etkisine tokat falan dahilse ama ınanırım.. mesela ben vuruyorum adamın kafası asagı dogru itilmiş oluyo canı yanıo.. ahanda sana kelebek etkisi. ben vurdum acıyı o çekti :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yanılmıyorsam bu kuantum fiziğinin bir dalı olabilir.olay kısaca şudu.uyguladıgınız pozitif veya negatif enerji eninde sonunda size veya sevdiklerinize veya tanımadıgınız baska birine döner.

negatif uyguladıysanız on kat daha negatif doner pozitif ise aynı şekilde.kelebeğin kanat çırpması fırtınaya yol açmaz bu olayın magazinsel boyutudur.temelde enerjilere dayanır herşey.

0|0
    0|0
    • Peki bu kanıtlanmış birşeymi..

• omg cevap verdiğime pişman ettin beni:D konugugo film ile ne alakası va?:D

• Kelebek etkisi bunun üzerine bir fil değil mi..

Erkekler Ne Diyor 2

• o teoride fiziksel değil mecazi bir anlam var. gerçeği şöyledir ki yaptığınız en ufak en küçük bir değişiklik bir hareket bile hiç tahmin edemeyeceğiniz kadar büyük şeylere sebep olabilir. bir nevi olasılık ama daha tahmin edilemez olanı

0|0
    0|0
  • böyle bir şeyi ilk defa duydum bilemiyorum mantıksız geldi inanmazdım herhal

0|0
    0|0
Yükleniyor...