Okulda çektiğim yalnızlık gün geçtikçe büyüyor.Bi bakarmısınız ne yapabilirim?

Okuldaki bayaa ünü olan kızlar bana sataşıyolardı hep sebeiyse içlerinden biri benimn eski çıktığımla çıkıyodu işte sırf ben onunla geçmişte çıktığım için bana kin tutup hep sataşıyodu işte okulda bayaa tanınmışlığı olduğu için herkese yayıldı işte oyüzden kimsenin yanına gidemiyorum işte bu yüzden ayrıca zaten okduğum okulun olduğu yerede yabancıyım yaşadığım yerden uzak en yakın arkadaşım vardı o da gitti bu sorun yüzündende kimseye yanaşamıyorum napıcam bir yardım edin

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Havalı olucaksın artis olucaksın , o sana bişe mi dedi ; tiskinç bir yüz ifadesiyle yoluna devam ediceksin . Ayrıca saçmalama diğer kızlardan uzaklaşma içlerinden senle arkadaş olmak isteyenler vardır , sana iyi gibi gelen kıza merhaba de .>)

0|0
    0|0
    • 3ay

bnce hadi ordan et derslere odaklan para kazan köpek gibi etrafında dolasırlar benimde basıma boyle bir olay gelmisti s... bile takmadım

Erkekler Ne Diyor 8

• burası amerika değil oradaki kurallar burada geçmez sen korkma ezdirme kendini ne olacak sanki kimse konusmuyorsa konusma çokda tın sen rahatına bak takma dersler önemli derslerini takip et hedeflerini gerçekleştir

0|0
    0|0
    • haklısın ama bir yerden sonrada arkadaşsızlık kötü oluyo yani

• sana yüz çevirenler arkadasın olsa ne olur salla gitsin ,lise de misin ? eğer lise ise hiç takma çünkü lise arkadaslıgı yoktur asıl dostluk ve asıl düşmanlar üniversitede olur ya da iş hayatında..genelde düşman hep fazladır mücadele etmeyi öğreneceksin ya da umursamamayı,umursamamakda zaten en iyi müdahale şeklidir

• bu senin için altın fırsat... Derslerine aban:) Enetellektüel aktivitelerde bulun... Normal hayatını yaşa özel bir atraksiyon yapma... İllaki birisi seni birgün farkedecektir

0|0
    0|0
  • Bende senin gibi yalnızım valla çok kötü bir durummuş ya 3 ay oldu.

0|0
    0|0
    • napıcaksın peki veya napıcaz :/

• Bilmiyorum en iyisi birbirimize sahip çıkalım, konuşup dertleşelim bide bakmışız yalnızlıktan kurtulmuşuz en mantıklı çözüm bu çünkü ben şuna eminim biri bana büyü yaptı çünkü bu kadar yalnızlık olmaz ki kısmetim kapalı resmen. :)

• çıkmak demek anlamadım

0|0
    0|0
  • twilight değil mi bu

0|0
    0|0
  • saçmalık bence arkadaş bulursun o tipleri sevmeyen birini falan

0|0
    0|0
  • kase sana şimdi arkadaş bulur bu sorudan sonra :D

0|0
    0|0
  • Sana kin tutanla kızla aynı sınıftamasın ?

0|0
    0|0
    • hayır değilim ama arkadaşları var falan onun hep okulda

• Sunu hiç anlamıyorum neden hep başka snıftataki çocuklarla arkadaş olursunuz ?

• Hım açıkliyim ben sınıf tekrarıyım ve arkadaşlarım hep diğer sınıflarda sınıftakilerde birbirlerini öncelerden tanıyo o yüzden

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...