Cok sevenler buraya bakarmı :?

cok seven insan mutlu olazmı illa acımı cektirmek lazım seni hatırlamısı icin

ben ayrılalı 895 gün oldu halen bekliyorum cünkü kimsede onu bulmadım o sesii o heycagını mutlugunu soguk geldi herkez bana her gün agladım derseyde 500 gün rahat aglamısımdır

cok seven günün birinde onuda seven biri cıkarmı ben cıkmam desemde herkez seni deli gibi seven cıkcıak diyorlar benimde gücüm kalmadı

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı kaderı yasıyorum dostum, olmuyor demı heryerde o var aglamaktan baska caren yok aslında cevrende cok guclu karakterlı gorunursun ıste cok sevenler kendını bır baskasıyla bıle yakıstıramıyor.. Benden sana gelsın dostum dınle link

1|0
    0|0
    • aynen dostum zaman öyle bir gecti ki beni bir gün beni cok seven biri var dermı diyorum avuyotuyorum

• dostum 6 senelık ılıskıydı benımkısı ılerıyı bıle onsuz goremıyorum hanı bır baskasının benı sevmesı umrumda deıl ben zaten zırhımı tum cevreme kapattım lakın ondan en ufak bır hareket bıle olmadı.. Aslında cok kızgın oluyorsun aslında onun yuzunden herkese kızıyor bırde oyle bır gercek varkı bu kızmaların asıl sebebı bırdaha kımseyı sevemeyecek olman..

• cok dogru sevemem

Kızlar Ne Diyor 3

• Gün sayan erkek. Şaşkınım dostlar...

0|0
    0|0
  • bu dünyada cok sevmicen sevince üzülen sen oluyorsun bende cok sevdim kendimden fazla ona deger verdim ama benim onun gözünde hic degerim yokmus seni seviyorum sensiz olamam seni asla birakmamlar hepsi yalanmis simdi gözümden seller akiyor onun icin insallah dedikleri gibi seni gercekten cok seven birisi cikar karsina kardesim

0|0
    0|0
    • allah razı olsun kardesim

• amin cümlemizden kardesim

• sen istemedikçe ve hazır olmadıkça karşına biri çıkmaz.

1|0
    0|0
    • cıkcagı yok zaten bu hayatta

• çıkar ama sen istemedikçe çıkmaz çünkü sen kendini otomatikmen kapatmışsın onlara.

Erkekler Ne Diyor 3

• Çok sevenler bakıyorsa

link

0|0
    0|0
  • dostum sen iyisin yine sevgili olmuşsun, ben 3 yıl bir kızın peşinden koştum sadece dost kalabildik bir sikim olmadı başka da, önüne gelenleri değerlendir zamanla unutursun

0|0
    0|0
    • emin ol seninki iyi karsılıksız ask fazla acı vermiyoo bide cıktıgın zaman hergün yanardın

• zamanla düzelir herşeyi akışına bırakmak gerek

• 2 sene oldu zaman diyorsun kardesim hep 2 senede bir adım atamadım s hep geri geri geldim

• olum bir git yaaa...ne yapıyorsun sen Allah aşkına ...bir kız için bu kadar acı çekilir mi...az erkek gibi davran...hay Allahım yaa

0|1
    0|0
    • asık oldunmu

• kardes ben zaten yanlız bir insanım fazla begenen yoktur nadir beni yanlız kaldım iyce kime el atsam olmuyo kendişme yol cizemiyorum

• kendine güvenin zeedelenmiş ne gerek var...elbet seni beğenen olur...sıkıntı yapma...

Yükleniyor...