Taşındığınız yerde yalnızsınız ve !?

Tanıdığınız pek kimse yok yapa yalnızsınız ve yaşadığınız yerde 1-2 cafe dışında hiç bir şey yok ne bir alışveriş merkezi vs , ortam kurmaya çalışırmıydınız yoksa yalnızlığımı tercih ederdiniz , eğer 1.siyse nasıl ortam kurardınız ?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• öyle yerde ne ortamı kuracaksınki kursan bile ne yapacaksın hiçbişey yokmuş en iyisi yalnızlık

1|0
    0|0
    • bir zaman sonra bıktırıyor oda , hiç bir şey yok derken avm falan yok :D gitmekte 1 saat yol işte

• Öyle yapıyım o zaman belki dediğin gibi olur

• belki.. sadece belki..

Erkekler Ne Diyor 11

• Orda mutlaka arkadaş olacak birileri vardır

1|0
    0|0
  • 3 aydır aynı durumdayım :( ortam kuracak insan yok ki iş yerindekiler yaşlı başlı insanlar :( bende yanlızlığa gömdüm kendimi ve netteyim işte

1|0
    0|0
  • E şu an ki pozisyon da olurum

İş sizin internet benim olsun icraatsel faaliyeti :))

cut.

1|0
    0|0
  • yalnizligi tercih ederdim.

1|0
    0|0
  • Çekilin ben taşınma uzmanıyım :) Bak eğer tekrar taşınacaksaan hiç yorulma. Misal ben her sene taşınıyoruz diye koydum gitti :) Ama taşınmak bağışıklık yapıyor bak bilesin;)

0|0
    0|0
  • yalnzlık tabi ki, onlar yoksa duvarlar var ...

1|0
    0|0
  • ucra bır kosedekı unıversıteyı mı kazandın yanı ('.')

1|0
    0|0
  • Taşındıysan iş için falandır. İş yerinden arkadaşların olur zaten. Komşudan bir şey istersin gel oturalım falan dersin vb.

0|0
    0|0
  • Hiç ortam kurmaya çalışma iş ya da okul arkadaşlarınla takıl.KS da daha çok zaman harca.

0|0
    0|0
  • bunu niye gizli sordun anlmadfım

0|0
    0|0
  • Adres yolla özelden geleyim ortamı kuralım 5 dakikada mekan kurulumu yaparız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Önce "yalnızım" düşüncesinden soyutlardım kendimi. Zira hiçbir insan kendi ışığını kendi kapatmaz.

2|0
    0|0
  • illaki komşundan yaşıt birileriyle muhabbet edip beraber takılabilirsin

1|0
    0|0
    • binada falan kimseyi gözüm tutmadı :) üniversiteyide 1 sene erteliycem , iyice artık yalnızlıktan sıkıldım ve evdeyim bütün gün :(

• Yalnızlığı tercih ederim herzamanki gibi

1|0
    0|0
Yükleniyor...