Duygularınızla mı Hareket Edersiniz Yoksa Mantığınızla mı?

Mesela insan birine aşık olur ama o yanlış kişidir.Atıyorum evlidir.Ama kişi mantığını kullanıp vaz geçemez.Duygularına göre hareket eder.Ama kimileri vardır "yanlış yoldayım" der o kişiden vaz geçer.Siz hangisisiniz?Örnek verdim sadece siz başka açıdan da düşünün.

0|1
9|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• link

link

link

link

link

bunlara bir göz at :))

0|0
    0|0
    • güzel paylaşım.aşk kalpte başlayıp biter.beyin yanlış bulsa da.hoş karikatürler.

• devamı da haftaya :)

şimdilik bu kadar yeter dimi :)

• Hep mantıkla düşündüğümden sevgilim olmadı :)

1|0
    0|0
  • canım eğer başlamadıysan mantığını kullanacaksın,başladıysan duydularını..

ama karşındaki ile oynamayacaksın,heves olmayacak,

gönül kimi sevmişse aşk onda güzeldir...

0|0
    0|0
  • bu duruma göre ben mantıgımla hareket ediyormuşum

0|0
    0|0
  • kızlar genelde hep duygularıyla hareket ederler

0|0
    0|0
  • tamamen duygu odaklıyım

0|0
    0|0
  • Mantık. Şayet sen kendine hergün batman olduğunu söylesen. Bir süre sonra gerçekten batman llduğunu sanırsın. Ama herügün ayyyyyy cınımmmmmmmm sensiz ne yıpıcağımmmm dersen o zaman da öyle olur. Beynine hükmedersen her birşeyine hükmedersin. Yalnız erkeklerin bu konuda fazlalıkları olduğu için kontrol mümkün olmayan yerler de var. Ama bunun kafayla alakası yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• bence kesin bir cevabı yok deişior.. ne biliym fazla genel geldi, ama karakter olarak sorarsan, bn yapıtgım empatilerle analizlerle düşünürüm cogu şeyi.. galiba mantıgımla hareket ediyorum

0|0
    0|0
    • en doğrusu

• sn daha çok duygularınla mı hareket ediosun yoksa? aslnda deisio dedm çünkü nsl desem.. birine aşık olursun, bir sürü hatası olr bilirsin de, mantığında da yaani yanlış falan bulursun ama aşık olursun, aşkın da gözü kördür bile bile ihmal edersin, içine atarsın, o kişi için kalbini, duygularını dinlersin.. :))

• mantıgımla ediyorum. hayatım boyunca duygularımın azcıkta olsun boynunu büktüm.

0|0
    0|0
  • cok duygularimla hareket ediyorum, bazen cok yanlis oluyor.

0|0
    0|0
  • İnsanlar duygularıyla da , mantığıyla da hareket ederler. Bence o mantığıyla o duyguyla hareket eder diye bişe yoktur. Yeri geldiği zaman duygularınla hareket edersin yeri geldiğinde mantığınla.. :)

0|0
    0|0
  • Vicdanımla ve mantığımla.O an hangisi daha ağır basarsa.

0|0
    0|0
  • Yerıne göre ıkısnıde kullanabılıyorum.

0|0
    0|0
  • Ben duygularımla hareket ediyorum.

0|0
    0|0
  • Önceden duygu ağır basıyordu, artık mantık.

0|0
    0|0
  • verdiğin örnek tam da beni anlatıyor. eski sevgilim evlendi. sonra döndü hep benimle arkadaş kalmak istiyor. ben mantığımı dinledim kabul etmedim. sonuçta onun kaybedicek bişeyi yok yuvayı kurmuş konuştukça olan bana olurdu unutamazdım. sonra bir gün çok yalvardıı o zaman mantığımı dinleyemedim ve onunla buluştum. duygularıma yenik düştüm. hata yaptım. sonra tekrar mantığımı dinlemeye başladım

0|0
    0|0
Yükleniyor...