Tarz yaratmam lazım kızlar cevaplarınızı bekliyorum.

Sarışınım zaten fakat farklılık yaratmam lazım, saçlarımı beyaza boyatsam hakkımda ne düşünürsünüz ? Genelde Metal takılıyorum yani dar paça pantolon, yaratıcı t-shirtler bere ... tavsiyelerinizi bekliyorum. Azgın bir hava versem fena olmaz aklınızda bulunsun buda yazarken :D

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• saçını beyaza boyarsan saçını açmak zorundasın. eğer saçını açıp beyaza boyarsan saçın koyu kumral çıkar kendine sarışın demeyi unut. ayrıca dipboyası çok çıkar. açtıkça saçın siyaha yakın bir kumral olur :) ayrıca saçların dökülüp erken beyazlar. değişiklik için kendinin içine etme istersen :) istersen açtırmadan kızıla boya nasıl olsa akar :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• boyle kal sen, tam aksi ogle yaparsin kizlar senden tiksinir, o ne ya beyaz sac

0|0
    0|0
    • Tam olarak bundan bahsediyorum, boşlukları silin: h t t p : / / 2 5 . m e d i a . t u m b l r . c o m / t u m b l r _ m 2 v x y 6 3 V 7 1 1 ru u u 8 7 o 1 _ 5 0 0 .j p g

• yok ya sen kendin ol, gerek yok

• tarzına gideceğini düşünüyorsan boyat gitsin. farklılıklar iyidir.

0|0
    0|0
  • Bence yapma doğallık iyidir :)

0|0
    0|0
    • Bilemiyorum sıkıldım sıradanlıktan. Dikkat çekmeye çalışmıyorum ama...

• Metal dinliyorum dedin, sitenin tabiriyle benden 999 xper kazandın <3 Yine yavşaklığım tuttu.

• bence öyle kal sarışınsın işte daha ne istiyosun :D ama illa değişiklik yapcam diyosan :) metallica , system of a down ;)

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...