Eski sevgilim Facebook'ta kızların fotoğraflarını eklemiş

ben sevgilimden 20 gün önce ayrıldım sonra faceden sildim onu unutmaya çalışıyorum ertesi gün başka bir hesabımdan onun facene baktım ve ben onla çıkarken sildiğim kızları tekrar eklemiş bu kzlrda ftğrflrnı falan beğenmiş kahroldum demekki beni hiç sevmemiş bu arada ayrılan taraf bendim demekki bu şıpsevdiymiş onu anladım sizce ?

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• öylelerine cocuk gözüyle bakıyorum bir on yılda anca adam olur

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• Ayrılan bendim diyosun ne yapıcak sen gidersin başkası gelir senlemi uğraşcak incir kabuğunu doldurmucak nedenlerden dolayı ayrılıyo insanlar çözemiyorum

0|1
    1|0
  • tam bilemiyorum ama ayrılan taraf sen oldugun için sana karşı nefret duymaya başlayıp o yüzden tekrar eklemiş olabilr

1|1
    0|0
  • Bakacağını bildiği için kıskanman için beğenmiş olabilir. Ama gerçek nedenini bilemem. Kimse bilemez

1|0
    0|0
  • ah bu erkekler çok duygusuz oluyorlar ah kzım

1|0
    0|0
  • Çok takılıyorsunuz bu konulara. Ayrıldıktan sonra adını bile unut gitsin :))

0|0
    0|0
  • Ayrılmasaydın o halde saşkınızı ayakta tutmak için çaba gösterseydin

0|0
    0|0
  • cocugu terk ediosun sonra gelmiş takip edip kıskanıosun ya bırak kalk git ya

0|0
    0|0
  • artık herşey için çok geç önüne bak sende...

0|0
    0|0
  • bende yalnızım gel boşver çöpsüz üzümüm :D

0|0
    0|0
  • Ne kadar sacma dusunuyorsunuz sız kızlar anlamıs deılım azcık empatı yap, adamı terket ee adam acı ceksın sana gore kapında barısmak ıcın egonu tavan yaptırsın sonra buraya 'eskı sevgılımden kurtulamıyorum yardım edın yapıstı ıyıce' dıye soru sor. ne yapsın yanı adam eskı kız arkadaslarını sılmıs sana deger vermıs kı sılmıs sımdı deger verdıgı balon sısınce uctu gıttı adam da dogal olarak eskı arkadaslarıyla gorusecek. Hele benı hıc sevmemıs gıbı yorumlarınız yokmu bıtıyorum, sacı uzun olanın aklı mısalı neyse adam gıbı ara pısmanım de olsun bıtsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence alakası yok , ayrılmışsın ondan napsın cocuk .D

0|0
    0|0
    • insan ayrılırken itiraz ederdi onuda yapmadı tamam dedi demekki yavşakmış :)

• üff boşver gitsin :D

• boşverdim gittim (:

Yükleniyor...