Bilgisayardan anlayanlar buraya

iki sene önce word yazı dosyası biçiminde özel bir şeyler yazmıştım. Kimse bulup okumasın diye de Bunu da bilgisayarın bir yerine sanırım c harddiskinde windows klasörünün alt klasörlerinin bir yerine sakladım. dosyanın adını unuttum. aradım taradım bulamadım. Bulmanın kolay bir yolu var mı? yardımcı olursanız sevinirim.

Güncellemeler:
1525 adet word dosyası var. dosyanın içinde geçen bir kelimeye göre göre aratsam gelir mi? nasıl aratabilirm. belki de herhangi bir word dosyası altına yapıştırdım yeni dosya oluşturmadan.

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Arama bölümüne *.doc yaz. Bütün word dosyalarını karşına çıkarır. Hangisi olduğuna artık sen karar verirsin

0|0
    0|0
    • 1525 adet word dosyası var. dosyanın içinde geçen bir kelimeye göre göre aratsam gelir mi? nasıl aratabilirm. belki de herhangi bir word dosyası altına yapıştırdım yeni dosya oluşturmadan.

• o kadarını bilmiyorum

• arama yerine *.doc yaz ve arattır.Çıkan dosyalardan tek tek bakıp bulacaksın artık.

0|0
    0|0
    • 1525 adet word dosyası var. dosyanın içinde geçen bir kelimeye göre göre aratsam gelir mi? nasıl aratabilirm. belki de herhangi bir word dosyası altına yapıştırdım yeni dosya oluşturmadan.

• 2-3 sayfalık bir word dosyası ne kadar yer kaplar

• 3 5 kb falan.

Yükleniyor...