Kocanızı eski sevgilisiyle gördünüz, ne yapardınız?

Kocanızla 1,5 yıldan bu yana evlisiniz. Her 2 nizde özel sektörde çalışıyorsunuz. Halen 2 aylık hamilesiniz.

Kocanızın sizden önce 1 ilişkisi olmuş. Sevgilisini çok sevmiş. Ama kocanızın eski sevgilisi, kocanızı terk etmiş. Nedeni de kocanızı çapkınlık yaparken yakalamış, aldatıldığı gerekçesi ile terk etmiş. Kocanız yalvarmış, yakarmış sevgilisine ama onu geri döndürememiş. Yani 1 1 lerini deliler gibi severken ayrılmışlar.

Aradan 1 sene sonra sizinle tanışıyor kocanız ve hemen evleniyorsunuz.

Kocanızın eski sevgilisinin evi, sizin oturduğunuz sokağa paralel sokakta. İşten eve , evden işe giderken her zaman kocanızın eski sevgilisinin evinin önünden geçiyorsunuz.

1 gün işten izin alıp evinize gidiyorsunuz. Aaa o da ne. Kocanızın kolunda eski sevgilisi, 1 likte eski sevgilisinin evine giriyorlar.

Bu durumda ne yaparsınız? Ne düşünürsünüz?

0|0
9|0

En İyi Kız Görüşü

• ikisinide fururum :D

0|1
    0|0
    • Değer mi elini kana bulamaya. Hamilesin ayrıca.:)

• o durumda çok saçma bilmiyorum o anki psikolajime bağlı mesela sadece çocuk için evlilik yaptıysam bikaçgün daha o evde idare eder sonra kendime güzel bir ev tutar boşanırdım ama adamı çok seviyosam paylaşamıyosam vururdum asla başkasının olamaz hiç sevmiyosam ve gözümde dışardaysa bende onu aldatırdım :D ruh hali yani

Kızlar Ne Diyor 8

• Bu soruyu günde kaç kez editliyorsun?

0|1
    0|0
  • eski sevgilimi alir zile basip es degistirmeyi teklif ederim.

0|1
    0|0
  • Amca başka işin mi yok senin..Çapsız senaryolarla soru soruyorsun..

0|1
    0|0
  • Giderim yanlarina esime hesap sorarim ama affetmem kesinlikle belki o sinirle kizida dovebilirim

0|1
    0|0
  • La benim kocam bir sokak otede kadinin tekiyle kolkola evine mi giriyor. O nasil cesaret pardon. Yapamaaz

0|1
    0|0
  • çok kötü snierlenip üzülürümm . o adamn kafasnı duvarlara vrup parçalamak için can atarım

0|1
    0|0
    • Amanın sakin ol. Bu hırsla sakın sevgilini arayıp onu fırçalama.:)

• dmekki o kızn sevglisnn eski sevglisiyle sorunları var :) bzde öyle şeyler yok çok şükürr efendi çocuktur :)

• E güzel o zaman.:)

• bu neyanasıl bisey ?

0|1
    0|0
  • çok sinirlenirim ama sakin olmaya çalışırım durumu eşimden dinlemek isterim aldatma olayı varsa geçmiş olsun napalım...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...