Sizce ne düşünür?siz olsaydınız ne yapardınız?

sama olacak ama ben hep saçımı salarım ve sevdiğim çocuk beni hep öyle gördü.galiba oda benden hoşlanıyo.saçımı topladığımda beni begenmemesinden korkuyorum okula saçımı toplayıp gitmiyorum ne yapıyım sizce fikri değişirmi yoksa kötü hiç bişey olmazmı?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ne saçma bir düşünce saç toplu diye beyenmicekse onun beyninde sorun var demektir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• seni beğenen her halinle beğenmeli o halde yarın sen grip falan olsan da sırf senden bu yüzden soğusa ne saçma olurdu.

0|0
    0|0
    • çocukla sadece tanışmışlığımız var.sadece tanışıklığın çok tanımadığın bir kızı neden seversin diye soruyo insan.burdanda dış görünüşten dolayı oldugu ortaya çıkıyo.endişem bundan

• :)) kendın ol bıraz ya böyle saçmalıklara ınanma

0|0
    0|0
  • ben çok hoşlanırım öyle sen benle çık :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Eğer senı salık saçların ıçın sevıyorsa bırak sevmesın. Kendıne senı her halınle güzel bulan bır sevgılı bul. Sevmek böyle bırseydır. Karsındakının her halı sana güzel gelır onu her halıyle seversın. Cünkü sevıyorsundur, sevdıgın ıcın o güzeldır.

0|0
    0|0
    • çocukla sadece tanışmışlığımız var.sadece tanışıklığın çok tanımadığın bir kızı neden seversin diye soruyo insan.burdanda dış görünüşten dolayı oldugu ortaya çıkıyo.endişem bundan

• Ben sevgılın zannettım. senı sevdıgını nerden bılıyorsun? eğer arkadas bır dost olarak sevıyorsa senı zaten bu dıs görüsünüsün umrunda bıle degıldır onun.

Yükleniyor...