Kapat

Bir hafta 7 gün boyunca gününüzü aydınlatmak için ne yaptınız? Nelerden vazgeçip mutlu oldunuz?

Pozitif düşünün bugün önce gülümseyin.sonra gülün kahkaha atın.ve hatta ve hatta katıla katıla gül korkma siyah renk gidecek önce günün pozitifleşecek,gökkuşağı gibi aynen bilinki 7 renkten oluşan renk beyazdır.ve gülemk bulaşısıcıdr.hadi bakalım birbirimize bulaştıralım gülümsemeleri site sakinleri?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Günaydın beby.Nasılsın?Tüm mutluluklar bizim olsun.

0|0
    0|0
    • iyiyim ben sen nasılsın.evet tüm mutluluklar tüm iyilikler iyi kalpli insanlar bizleri bulsun.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 5

• valla ben güzel bi bayan görünce gülümsüyorum:D huyum kurusun:DD

0|0
    0|0
  • Pozitif olman ve bizim günümüzü de pozitif bir şekilde başlatmaya çalışman çok hoş... ama inan seni bu kadar pozitif görmek beni dehşete düşürdü. Kıskandım galiba :)

1|0
    0|0
  • dans ettim, muzik dinledim, sabah erken uyanip hatta uyumayip gunun dogumunu elimde kahvemle karsiladim, arkadaslarimla takildim, biraz sarhos olup sacmaladim, tek ogunde 6 porsiyon biftek yedim mide orgazmi yasadim adeta, sevgilimle bik bik duygusal bir konusma yaptim, kedimle evin icinde kovalama turuna kalkistim... bana gore bunlarin hepsi mutluluk :)

0|0
    0|0
  • Günaydın kusuruma bakma ne olur seninde bu pozitifliğin beni baydı,hayatın çok güzel olduğu saçmalığına bazı dönemler kendimizi inandıramıyoruz şuanki ben gibi,yaptığım belki kıskançlık belki fazla gerçekçi olmak ama hayat senin anlatmaya çalıştığın gibi değil herkese...

0|0
    1|0
    • benide senin su bakis acin baydi.. hayatin guzel ollduguna inanmayabilirsin ama pozitif bakmak olumlu yonde etkiler... anlatmak istenilen bu neyse.. umrumdisi artik..

• belkide herkeze hayat iyi olmaya bilir benimde hayatımda inişli çıkışlı hallerim oluyor evet .ama asla neşemi bozmuyorum ben hep mutlu olmaya çabalıyorum herzemanda pozitif olmak bana yakışıyor.hayat nerden bakarsan bak sağdan solda yandan arkadan senin bakış açın önemli.iki gözünle bakarsan hayatın iyi yanı hiç yok.bu yüzdende kalbimle gözüm beynimle baktıgım zaman ve iyi olacak diye beynim yönettiğin zaman beni neşeli ve pozitif olurum seni baymış bir soru olabilir okursun cevap vermen

• :) anlaşamamışız...

• hayattan vazgeçtim

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

• komik komik mesajlar alıyorum :)) mutlu oluyorum

0|0
    0|0
  • Gulumsuyorum >>>>> :) .. kahkaha atiyorum >>>>> hahahahhahahah.. Simdide attigim kahkaya katilarak guluyorum >>>>>>>>> hakikakikakikokooo :)))))))))))))) ben cok sevdim burayi yaa bakalim size bulasacakmï:)))))

0|0
    0|0
  • taklit yaparak herkesi mutlu ediyorum.

0|0
    0|0
  • annemi babamı eğlendiriyorum. onlar mutlu, ben mutlu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...