Akıllı telefonlarda 3G üzerinden görüntülü konuşmanın olmaması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Akıllı telefonlara geçmeden önce telefondan birini arayacağımız zaman sesli arama mı yoksa görüntülü arama mı yapacağımızı soran bir sistem vardı ancak yeni nesil telefonlarda 3G yani şebeke üzerinden kendi dakikalarımızdan konuşabileceğimiz bir sistem yok... Akıllı telefonlardan görüntülü konuşabilmek içinse skype, tango vs. programların her iki tarafta da yüklenmiş olması gerekiyormuş... Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Ve bu konuda farklı bir bilgiye sahipseniz paylaşır mısınız?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• demekki sanııldığı üzere o kadarda akıllı değil:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Onun yerine Skpe ile idare edersin işte hem Skype 1000 çeker 3Gye :)

0|0
    0|0
    • Direk arama imkanı varken bu kadar uğraştırmanın anlamını çözemedim ben :) Skype vs. ile görüşmek için 1- Karşındakininde o programa sahip olması gerek. 2- Daha önemlisi karşındakinin bir internet paketinin olması gerekli :) Eskiden direk normal arama gibi görüntülü arayabiliyorduk ve bu konuşmalar normal dakikalardan gidiyordu... Sanırım amaç, net paketi satabilmek...

• türk insanı pek sevemedi 3g yi... aman olmasın da zaten akıllı telefonumuz yok bide 3g derdi mi çekelim?

0|0
    0|0
  • Onu boşverde abi rujun hangı marka güzelmiş:/

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bakın mesela örnek göstereyim link en sağdaki görüntülü arama

0|0
    0|0
  • Yoo ben çok rahat bir şekilde görüntülü arayıp konuşabiliyorum. NOT: S4 kullanıcısıyım.

0|0
    0|0
  • Telefon özelliği ile alakalı ve piyasada bu özelliğe sahip telefon çok çok çok fazla :) Gidip alabilirsin ben gereksiz buluyorum ondan almıyorum :)

0|0
    0|0
  • olmaz olur mu nasıl yok

0|0
    0|0
    • Hangi modelde var? Direk görüntülü arama olarak?

• Lumia... Ön kamera var ama direk görüntülü arama yapmıyor, program yardımıyla yapılıyor akıllı telefonlarda...

• WP ile hiç denemedim ama Android telefonlarda bu sistem kusursuz işliyor hocam. benim telefonum Wave II mesela rehbere giriyorum arayacağım kişinin rehber kaydını açıyorum sesli arama, görüntülü arama ve mesaj seçenekleri var. ve direkt arıyor.

Yükleniyor...