Yengeç burcu olan erkeklere sorum var !!

yengeç burcu olan erkeklere soru sormak ıstıyorum cunku benım sevgılım yengec burcu ve yengec burcunun tum ozellıklerını tasıyor harfi harfine. Sorum şu siz sevgilinize karşı soğusanız ama tüm suç sizin olsa pişman olup geri dönermiydiniz ? 2- ayrıldığınızda aradan kaç gün geçtikten sonra karşı taraf sessizse ve ilişkinin tamamen bittiğini anladığınızda ilk mesajı atarsınız? 3- İlişki bittiğinde üzülürmüsünüz ne kadar süre sonra unutursunuz? 4- İlişkiniz bittiğinde kac gun sonra özleyip mesaj atmak ıstersınız ve uzulursunuz ? - Yengec burcu sevgılısı olan kızlarda cevap verebılırler.

0|0
28

En İyi Kız Görüşü

• Sogudunu soyledi ben ayrildim uc ay sonra dondu benim reddetcegimi anlayinca dort gun sonra geri gitti bakiyor simdi benim adim atmami bekliyor ama yok oyle bir dunya takmiyor gibi yapip cok guzel takiyir..

1|0
    0|0
    • ay 3 aymı ben dayanamam :D ben ona hep derım ayrıldıgımızda 2 haftayı gecerse sakın gerı donme dıye

• Ahaha iyi yapmıssın surunsun bırak

• Vazgectigin an donuyorlar hissediyorlar mi ne :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• 1) dönerim.ki tüm suç ondada oldu yine döndüm.

2) hemen atarım farketmez ama bu ayrılık 3 4 kere yaşandıysa daha uğrasamam çünkü düzelmeyeceğini biliyosam.Yapabileceklerimin sonuna kadar yaparım

3) üzülürüm, ne zaman unutulur bilmem

4)2.soruyla aynı gibi cevabıda aynı olur sanırım

0|0
    0|0
    • herkese senın gıbı sevgılı lazım vallaha helal olsun.. Ayrılık 3-4 kere yasandı hatta daha fazla her Allah'ın gunu ayrılıyoruz dıyebılırım :/ Ama hepsi onun sucu yanı aslında bızımkı ayrılık degılde o anda sınırlenıp dırek soyledıgımız sey :(

• değerimizi bilmiyolar sonra ağlayıp duruyolar amann bıktım ben.

• sorulara bak birbirinin aynısı la :/

0|0
    0|0
  • Ah ben ilkokuldaki sevgili bile unutmuş değilim.Arada bir facebook'una bile bakıyorum.Geri dönmesi konusu ise ayrılma nedenine bağlı.

0|0
    0|0
  • yengeç burcuyum ben de özür dilerim ama hep de umut ederim gelecek diye

0|1
    0|0
  • yengeç burcuyum mutlaka özür dilerim. affederse eder.

0|0
    0|0
  • cok uzulurum asırı derecede pişman olurum ama mesaj atmam... anca onu bıyerlerde görmedıkce felan ...

0|0
    0|0
  • suç benimse ve çok seviyorsam kendimi affettirmek isterim

0|0
    0|0
  • 6-5-8. günler

0|0
    0|0
    • Bizim en fazla ayrılığımız 9 gun surdu ondada ben mesaj attım. Eger sımdı 9 gunu gecerse ve anlarsa bıttıgını mesaj atarmı?

Kızlar Ne Diyor 1

• ya beni eklesene sen =/ bol bol anlatıyım sana yengeci ve ayrılık sürecini bir de siz de her Allah'ın günü kavga ediyomuşsunuz madem çok tanıdık sıkıntıları paylaşıyoruz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...