Bunu yapan sevgilinin hakkı nedir şimdi?

3 hafta önce ayrıldığınız sevgiliniz sizi aradı ağlayıp yalvarıp yakardı. Tam barıştık derken birde baktınız ki o uc hafta içinde biriyle konuşmaya çalışmış olmamış. Her şey güzel olcak derken yıllarınızı verdiğiniz insanın 3 haftada belki olur diye biriyle konuşmaya çalıştığını ama olmadığını duysaydınız napardınız nasıl hissederdiniz yada devam edermiydiniz ?

0|0
8|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bu konuyu onla konuş geçerli bir sebebi vardır belki hemen kuşkuya kapılma onla konuşursan daha iyi olur en doğru şekilde öğrenirsin ne olup bittiğini sen bu konunun cevabını burda bulamassın sevgilinle utanmadan sıkılmadan böyle bişi olmuş neden veya doğrumu de

0|0
    0|0
    • dedım cevap veremıyor kı öylesıne dıyor gecıyor uzatmayalım dıyor

• alalaaa gerçekden çok kötü bi durum sert çıkma havayı yumuşatmaya çalış sadece bilmek istiyorum sevdiğim insanın naptığını ve bu en doğal hakkım değilmi sence de

Erkekler Ne Diyor 6

• başka adam mı yok memlekette ?

0|0
    0|0
  • adamı sen tanıyorsun ama altından illa kötü birşey çıkacak diyede birşey yok bunalıma girmiş boşlukda hissetmişdir yanılmışdır vs vs,her bireyin birşeyleri atlatma yöntemi aynı olacak diye bir kaide yok,yada her erkek terkedilse bile AŞKına sahip çıkacak diyede birşey yokki böylesi sanırım artık aptal kategorisine giriyor...

0|0
    0|0
  • pirince giderken elindeki bulgurdan olma durumu seninki bırakmak en mantıklısı bence

0|0
    0|0
  • benden onun için ayrılmış ve olmayınca cebinde gördüğü bana tekrar dönüş kararı almış gibi düşünürdüm ve kıçına tekmeyi basardım.

0|0
    0|0
    • ayrılan bendım ama onun yuzunden

• konusmaya calısmıs kız yuz vermemıs öğrendim

• bende yüz vermezdim senin yerinde olsam. zaten yalan söylüyorsa güvenin azalmıştır. bir ilişkinin temel taşı güvendir bence. yoksa bitmiştir o ilişki.

• ayrıl gitsin. güvenin yok. bir ilişkinin temel taşı güvendir bence.

0|0
    0|0
  • yol alma hakkı var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• baktı senin gıbı değer yüz hava veren olmadı egosu tatmin olsun diye sana döndü tıp buna kişilık bozukluğu desede ben karaktersiz diyorum ...ve bız bır aydır ayrıydık konusmak ıcın ılk o adımı attı bende cvb verdım ee sevıyodum 2 yılımı vermısım duygularımı anlattım barıstık ama onun boyle bırseyını duyarsam basrım tekmeyı ama sanmıyorum benden sonra cok dağıtmıs:)sevıyorum onu nazar degmez bıze ınslh masallahh tütütütütü:D

0|0
    0|0
  • Hos birsey degil.. Ders alirsin... Devam edersin ama yoluna... Onunla degil..!

Ne hakediyo? Su yaziyi yazip, onu buraya tasimani bile haketmiyor..Ki kaldiki baska birsey soz konusu olsun... Karakteri zayif basit kisiliksiz biri..

0|0
    0|0
  • bence o tekrar bitirmeden sen önce davran ve bitir bence hakkı dayak tam dayaklık afedersin ama seni nasıl olsa cepte diye düşüünmüş gibime geliyor kırmam inşallah seni

0|0
    0|0
  • sonuçta başkasına gitmiş başkasını düşünmüş hiç takılmaya gerek yok yoluna mutlu bir şekilde devam et sen

0|0
    0|0
  • ohaaa napacagın bellii

0|0
    0|0
  • Umduğunu bulamayıp bana döndüğünü düşünürdüm.

0|0
    0|0
  • onu bir güzel yedeğe alıp başka çocuka çıkmak ve onu tekmelemek kadar tatlı birşey olacağını sanmıyorum acı çeksin köpek.. Olmadı başkasıyla çıkmayacaksın ayarla kendine kuzen kanki falan

0|0
    0|0
  • bi dinle bakalım. verdiği cevap tatmin etmezse de yol ver.

0|0
    0|0
    • ya bı dıyokı oylesıne konusmaya calıstım bı dıyokı kıız konussa bıle ben konusmıcaktım bu ne celıskı ya dıyorum uzatmayalım dıyo

• tatmin edici bi cevap vermezse ayrılacağını açık açık belirt. tatmin edici bi cevap veremezse ayrıl zaten.

Yükleniyor...