Sevgiliniz size hakaret ederse ne yaparsınız?

4 yıllık ilişkiniz olduğunu düşünün.Evlilik planları da yapılıyor.Sizeyalan söyledi.Basit bir konuda.Ama sonuçta yalan söyledi tartıştınız.Tartışma sırasında, suçlu olduğu halde size şerefsiz geber git gibi hakaretler ettiyse ne yapardınız? Evlennekten vazgeçmek gerekmez mi? Yorum bekliyorum

0|0
7|10

En İyi Kız Görüşü

• çok abartmış gerçekten.. evilik işi yatabilir ama ayrılırsanız yapamazsınız gibi geliyorsa ayaklarına kapandıktan sonra affet

1|0
    0|0
    • yani ben sesimi bile yükseltmedim.bana yalan söylediği için özür dilemesi gerkeirdi.ama o hakaret etti

• :D ne yapım kafamı dağıtmak istedim

Erkekler Ne Diyor 10

• ağzına ayakkabı sokarım

1|1
    0|0
  • Peygamber efendımızın bir sözü var kadınlar size alllahın emantedir.Allahın emanetine küfredip kötü davranıyorsa bırak gitsin ondan hayır gelmez

2|0
    0|0
  • Şerefsiz demesi hoş olmamış

1|1
    0|0
  • Sağ elim konuşursa 5 vakit namaz kılmaya başlarım.

1|0
    0|0
    • anlayamadım :D bugün şoktayım biraz

• Hiç bişi demedim o kapattı bidaha aramadım 2 gün sonra aradı aradı açmadım :D

• tamam işte bak güç sende :D

• hakaret değil de

ufacık yalana bozulurdum...

eğer yalan mevzusunu halledemezsem terk ederdim.

1|1
    0|0
    • şerefsiz veya geber git hakaret değil mi? üstelik ben sesimi bile yükseltmedim

• Amin.Her işte bir hayır vardır derler.

• evet, yaşlarınız kaç

sen çalışıyor musun?

• bence gerekir çünkü bir ilişkide güven gerekir. güven yoksa hiçbirşey olmaz yol yarımken bitirin. Yoksa daha buyuk sorunlar acabılır.

1|0
    0|0
  • Benim gibi aşırı gururlu biri isen muhattap bile olmam.En zayıf noktam küfüre çok fena alınırım.

1|1
    0|0
  • mna korum onun ağzına balgam atar anasını ceylan derisi donumu giyer atla kaçırırım anasıyla tavla oynarım karşılıklı anasına rest çekerim :)

0|0
    1|0
  • tepki vermeden bekle. Köpek gibi gelip özür dileyecek :)

tabi seviyorsa..

0|0
    0|0
  • durup duruken o adam onu söylemez tamam mı sen adamın üstüne git sonra sana hakeret etsin sonra gel bana böyle böyle dedi de

0|0
    1|0
    • ben sesimi bile yükseltmedim.neden yalan söylüyorsun dedim.

• ark kusura bakma ama bu bana pek inandırcı gelmiyor tamam mı ister inan ister inanma

git o adamın kalbini al tamam mı bu kadar emek vermişsiniz alttan al güzel şeyler yap

Kızlar Ne Diyor 6

• affedilebilir bişeyse bir iki gün soguk olunur sonra yola devam edilebilir ..sonucta kızmaman veya üzülmemen için yalan söylemiş olabilir . sahsen diyelim dışarı cıkıcam arkadaslarla dedi .kız olmucak dedi mesela .ama kız oldugunu ögrendin .bu konuda biraz cok kızarım ama anlarımki aramız bozulmasın kavga etmeyelim diye böyle bişey yaptı misal :)

1|0
    0|0
    • anladım. seni anlıyorum ama öyle bir yalan değil

• Özür diledi az önce.biraz ağırdan alıcam.sonra bakarız.haklısın sende

• barışırsınız ya :) umarım bundan sonra daha iyi olursunuzz mutluluklar:)

• bnde ona ederm npm sinirlykn olur bunlar ufacık bir hatada insanları hytdan çıkartırsan hyatnda kmse kalmaz

1|0
    0|0
  • karşımdaki insan bana küfür edemez hele sevgilimse hiç.saygılı olmayı bilmeli herkes. sinirlendiğinde kendıne hakım olamıyorsa gitsn kendını camdan atsın. karşısında ben varım.. kaldıramam anca çok özür dilemesi lazım kabul ettirmesi lazım bişeyleri

1|1
    0|0
  • Serefsiz geber git dicek ve halen onla evlenme planlari tabiki yapmam..ole bise dediginde ona olan tum sevgimi kendisiyle birlikte öldürmus olur..

1|1
    0|0
  • pire için yorgan yakmak gibi bir şey olmaz mı bu? sonuçta bir anlık boş,gergin bir anına gelmştr belli mi olur önce neden böyle dedğini anlayıp sonra karar vermek lazım

1|1
    0|0
    • senın gıbısı kalmıs hayret

• Şöyle öztleyebilirim.Bana yalan söyledi.sonra öğrendiğimde aradım ve sordum .neden yalan söyledin deidm.inkar etti ve bana konuşmanın sonunda şerefsz geber git gibi sözler kullandı.oysa ben ses tonumu bile yükseltmedim ve haklıydım

• affetmem. 4 yıllık ilişkiye rağmen ağzına nasıl böyle sözler alabildi diye düşünürdüm yerinde olsam.

1|0
    0|0
    • affetmedim bende.anlayamıyorum.böyle bir insan değil.

Yükleniyor...